Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

11 Ocak 1954 yılında Ankara’da kurulan Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı 2014 yılında Türkiye Bankalar Birliğinin raporuna göre aktif büyüklük açısından ülkenin en büyük 7. bankasıdır. Banka kısaca Vakıfbank olarak anılmaktadır,İstanbul Kağıthane’deki genel merkezi ile bankacılık faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Vakıfbank’ın 2017 yılından bu yana CEO’su Mehmet Emin ÖZCAN’dır.

Vakıfbank Kredi Kartları
Vakıbank kredi kartları ile alışveriş yaparken de kazanmanız mümkün. Vakıbank Worldcard’dan taraftar karta kadar uzanan geniş kart seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Bu yazımızda Vakıfbank kredi kart başvurusu ve kredi kartlarının özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard Başvurusu

World kartın başlıca özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

  • Bu kart size yaygın World ve Vakıfbank üye iş yeri ağında Worldpuan ve taksit olanaklarının yanında yine size özel kampanyalar düzenlemektedir.
  • Worldcard’ınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Vakıfbank Worldcard’ın cazip nakit çözümleri ile anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Worldcard kendi içerisinde 5 farklı kart daha sunarak ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir. Eğer sizde bir Worldcard sahibi olmak istiyorsanız bankanın İnternet sitesi üzerinden yada en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. İşte Worldcard’ın diğer çeşitleri;

Klasik Kart
Standart ihtiyaçlarınız için hazırlanmış olan klasik kartın aylık alışveriş faizi %1,84 olup gecikme faizi ise aylık %2,34’tür. Ayrıca kartın yıllık aidat ücreti 86 TL’dir.

Gold Kart
Yurt dışında tek seferde yapacağınız her 100 dolar ve üzer harcamalarda %5 indirim fırsatı sunan gold kartın yıllık ücreti ise BSMV Dahil 106.00 TL’dir.

Platinum Kart
Vakıfbank platinum kart sahibi olanlar, Vakıfbank ve World üye iş yerlerinde kazandıkları puanlarla uçak bileti alabilir, otel ve tur rezervasyonları yapabilir üstelik platinum kart sahipleri 900 TL avans puan kullanım iznine sahiptir. Kartın 124.00 TL yıllık ücreti bulunuyor.

Express Card
Yıllık aidatı olmayan bu kartı şubelerden başvuru yaparak alabilir anında alışverişe başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Sanal Kredi Kartı
Sanal kredi kartını mobil veya İnternet şubesinden anında oluşturabilir yurt içi ve yurt dışı İnternet sitelerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizin çalınmasından korkuyorsanız sanal kart tam size göre.

Vakıfbank Taraftar Kart

Vakıfbank’ın bir hizmeti olan taraftar kart ile yapacağınız alışverişlerinizde hem taraftarı olduğunuz takım kazanır hemde siz. Futbol takımlarından Fenerbahçe, Galatasaray, Gaziantepspor ve Beşiktaş kartlarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Taraftar kartların yıllık 86.00 TL ücreti bulunmaktadır.

Vakıfbank Tarım Kart

Vakıfbank’ın çıkardığı tarım kart tam bir çiftçi dostudur. Bu kart ile tarımsal giderlerinizi bekletmeden alırsınız ödemeyi ise hasattan sonra yaparsınız. Vakıfbank Tarım Kart’ın diğer özellikleri ise şöyle;

– Hasat dönemine uygun vade
– Karta tanımlı nakit kredi kullanma
– Hesap özeti ve borç bilglendirilmesi
– Otomatik fatura ödeme talimatı

Vakıfbank Tarım Kartına sahip olmak için şubelerden başvuru yapabilirsiniz, daha hızlı başvuru için nüfus cüzdanı fotokopisi ve tarımsal faaliyete ilişkin güncel belgeleri yanınızda bulundurmanızda fayda var.

Etiketler:

Yorum Yaz