Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en mütevazi bankaları arasında yer alan Anadolubank, sunduğu 3 farklı kredi kartı çeşitleri ile taksitli alışveriş ve puan kazanma şansı sağlıyor. Dünyanın her yerinde geçerli olan Anadolubank kredi kartı başvurusu için en yakın Anadolubank şubesine gidip talepte bulunabilirsiniz. Bu kartı Türkiye’de bulunan tüm ATM’lerde para çekmek için kullanabilir eğer yurt dışındaysanız Visa veya Mastercard simgesi olan ATM’lerde de işlem yapabilirsiniz. Anadolubank’ın aktif olarak sunduğu kartların isimleri Anadolubank Worldcard, standart kredi kartı ve sanal karttır.

Kredi kartı limitiniz bankanın çeşitli araştırmaları sonucu belirlenir kredi notunuz ise kart limitini belirleyen en önemli unsurların başında geliyor. İlgili yasa gereği 15.000 TL ve altında olan kredi kartınızın asgari ödeme tutarı borcun %30’luk kısmı kadar olmalıdır.

Anadolubank Kredi Kartı Faiz Oranları

Banka, borcunuzu kredilendirme işlemi yaptığınız taktirde belirli bir oranda faiz uygulamaktadır. Bu faiz Anadolubank’da %1,84 olarak belirtilmiştir. Kart üzerinden nakit çekim uyguladığınızda ise bankanın faiz oranı yine %1,84 şeklinde olup nakit çekim ücreti, çekeceğiniz tutarın %3,3 ve 2.20 TL işlem parası alınmaktadır bu çekim işlemini farklı bir banka ATM’si üzerinden yapacaksanız bu oran %3,85 ve +3,30 TL şeklindedir.

Son ödeme tarihinden sonra borcunuzun en az asgari miktarını yatırmanız gerekiyor, yatırmadığınız taktirde ise gecikme faizi %2,34’tür.

Anadolubank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti

Kart Tipi Asıl Kart Yıllık Ücreti Ek Kart Yıllık Ücreti
Classic Worldcard 66 TL 33 TL
Gold Worldcard 82 TL 38 TL
Platinum Worldcard 93 TL 44 TL

Etiketler:

Yorum Yaz