Yapı Kredi World Kart Başvuru ve Kampanyaları

Yapı Kredi World Kart Başvuru ve Kampanyaları

Türkiye’nin 1993 yılından bu yana en çok kullandığı kredi kartlarından birisi olan Yapı Kredi World Kart The Banker’ın yaptığı anket doğrultusunda dünya genelinde en çok ilgi gören ve değerli on kredi kartı arasına girmiş durumda. Yapı Kredi World Kart yıl boyunca yaptığı birbirinden güzel kampanyalar ile müşterilerine büyük avantajlar sağlıyor “Türkiye’nin en bonkör kartı” sloganı ile kullanıcılarına bir çok taksit ve puan kazanma şansı sunuyor.

Yapı Kredi World Kart Başvurusu

World Kart sahibi olmak ise oldukça kolay, Yapı Kredi Bankasının İnternet sitesinden yada buraya tıklayıp ön başvuru formunu doldurabilirsiniz. Sadece T.C Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgilerinizi girerek bu avantajlı dünyanın kapılarını arayabilirsiniz. Bir çok üye iş yeri anlaşması ile taksit imkanı sağlayan bu kart ayrıca dünyanın bir çok noktasında geçerlidir.

Yapı Kredi World Kart Kampanyaları

Yaptığınız alışverişlerle biriken ve World üye iş yerlerinde geçerli olan World puanlarınızı kullanabilirsiniz, bu sayede size özel oluşturulan indirimler ve avantajlara sahip olursunuz. Kazandığınız bu puanları ister biriktirebilir isterseniz de anında harcayabilirsiniz.

Üstelik Yapı Kredi World Kartınız ile Turkcell Hazır Kart TL paketlerini sadece bir SMS ile yapmanız da mümkün.

Yapı Kredi World Karta özel ‘taksitli nakit avans’ fırsatı ile sabit faiz oranıyla 5-12 vadeli taksit imkanı sağlıyor. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve Yapı Kredi World Kart sahibi olmak istiyorsanız 444 0 444 numaralı telefondan Yapı Kredi telefon bankacılığına ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz