Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank, pancar kooperatifi üyesi çiftçilerle yerel kalkınmayı ve tarımı desteklemek amacıyla 1953’de Eskişehir’de kuruldu.  1956’da Ankara’ya taşındı. 1997’de bir kısmı halka arz edildi. Kredi portföyünün büyük kısmını çiftçi, esnaf ve firmalara ayırmıştır. Üretimin devamlılığı için çiftçiler köyünü, işini bırakmasın diye dünyada bir ilke imza atarak ‘’Aile Çiftçiliği Bankacılığı’nı kurdu. Böylelikle tarımın ve kırsal kalkınmanın en büyük destekçisi olmuştur. Şekerbank Türkiye’nin on özel bankaları arasında ‘’küçük işletmelerin finansmanında lider banka’’ ünvanıyla yer almaktadır.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

“Şeker Bonus, Bütçem Benim Bonus ve Ücretsiz Şeker Kart ” sahibi olmak için aşağıdaki başvuru yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

  • Sms ile: Telefonunuzdan BONUS boşluk TCKNZ numaranızı yazıp 1953’e yazıp gönderebilirsiniz.
  • İnternet Şubesinden:  Başvurular menüsünden, istediğiniz kredi kartına tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  • 0850 222 78 78’i arayarak:  Sesli yanıt sisteminden Kart İşlemleri/ Başvuru kısmını tuşlayarak  kart isteğinizi Müşteri Temsilcisine söyleyebilirsiniz.

Başvurunuz tamamlandığında SMS ile size bilgi verilecektir. Başvurunuz onay sürecindeyken 0850 222 78 78 nolu numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz.

ŞEKER BONUS KART
Şeker Bonus Kart alışveriş ve nakit avanslarınıza taksit olanağı sağlayan ve kazandırdığı bonuslarla bedava alışveriş yapmanıza yarayan bir kredi kartıdır. MasterCard/Visa amblemi olan binlerce iş yerinde geçerlidir. Kartınızla telefon faturalarınızı, Digiturk, İgdaş, İSKİ, Edaş, TTNET, Turknet ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

  • Turkcell kartınızdan sadece otomatik ödeme talimatı sağlanabilmektedir.

Faiz ve Ücret Bilgileri

Asgari Tutar Asgari Oran
Nakit Avans Faiz Oranı % 1.84
Alışveriş Faizi % 1.84
Gecikme Faizi % 2.34
Yıllık Ücret 88 TL
Kart Yenileme Ücreti 7.88 TL

BÜTÇEM BENİM BONUS KART
Bütçem Benim Bonus Kart ile aylık harcamalarınızı sınırlandırabilir, özgürce alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Ay sonu ekstre korkusu yaşamazsınız. Altın hesabı yatırım talimatı vererek, her ay limitinizden düzenli bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Faiz ve Ücret Bilgileri

Asgari Tutar Asgari Oran
Peşine Taksit % 1.84
Limit Aşım Faizi % 1.84
Nakit Avans Faiz Oranı % 1.84

ÜCRETSİZ ŞEKER KART
Bu karta ücretsiz sahip olabilirsiniz. Faturalarınız ödeyebilir, harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz. Ödemelerinizi günlük, haftalık veya aylık olarak istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Faiz ve Ücret Bilgileri

Asgari Tutar Asgari Oran
Nakit Avans Faiz Oranı % 1.84
Alışveriş Faizi % 1.84
Gecikme Faizi % 2.34
Kart Yenileme Ücreti 7.88 TL

MEMLEKETİM BONUS KART
Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları için hizmet veren kredi kartıdır. Yurt dışındaki ATM’lerden ücretsiz nakit avans çekilebilir. 3D Secure güvenlik özelliği sayesinde internet sitelerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabilir.

MEMURSAN BONUS KART
Başvurusu kabul edilen herkese ücretsiz verilir. Diğer kartlarda olduğu gibi taksit ve bonuslardan yararlanabilir ayrıca sevdiklerinize bu kartı önererek 25 TL Bonus kazanabilirsiniz.
Memursan’ın avantajlarından yararlanarak EFT, havale, fatura, vergi ve trafik cezalarınızı ücretsiz ödeyebilirsiniz.

TARAFTAR KART
Boluspor, Pazarspor, Kartalspor veya Alanyaspor Şeker Bonus Kart alarak taksitle alışveriş ve nakit avans kolaylığına sahip olabilirsiniz. %20’lere varan bonusun tadını çıkarın rahatça çıkarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz