Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde hemen herkesin bir kredi kartı bulunuyor, bir çok banka sunduğu bu kredi kartları ile müşterilerinin taksitli alışveriş yapmasının yanı sıra özel kampanyalar, bonus puanlar ve indirimler de sunuyor. Bu kapsamda Halkbankası çıkarttığı kredi kartları ile müşterileri tarafından büyük ilgi görmüştür, bu yazımızda sizlere Halkbank kredi kartı çeşitleri ve kredi kartı başvurusu hakkında geniş bilgiler vereceğiz.

Türkiye’nin en eski ve köklü devlet bankalarından birisi olan Halbankası’nın 1933 tarihinde ve 2284 sayılı ‘Halkbankası ve Halk Sandıkları Kanunu’ kapsamında kurumasının başlıca sebepleri şunlardır;

  • Kalıcı ve istikrarlı ekonomiyi sağlamak
  • Ülkemizde sosyal denge ve toplumsal barışın korunması için uygun koşullarla esnaf, sanatkar ve küçük meslek sahiplerine kaynak aktarmak
  • Sermaye birikimi sağlamak

Halkbank Kredi Kartları
Halbankası tarafından hazırlanan 3 farklı kredi kartı bulunmaktadır. Şimdi bu kartların detaylarına ve özelliklerine bakalım;

HALKCARD
Halkcart, kart aidatı olmayan kredi kartıdır. Bu kartı kullanıyorsanız yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard logosunun bulunduğu tüm üye iş yerlerinde tüm alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

HALKCARD Özellikleri
Nakit para ihtiyaçlarınızı, Halkcard ile BANK24’lerden banka şubelerinden, Halkbank İnternet şubesinden, 0850 222 0 400 Halbank diyalogdan ayrıca tüm dünyada Halkcard üzerinde yer alan Visa veya MasterCard amblemi gördüğünüz bankalardan ve bu bankaların ATM’lerinden çekebilirsiniz.

Halkcardınızı kullandıkça anında ‘Paraf Para’ kazanabilirsiniz.

Kazandığınız bu paraf paralarınızı Paraf üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paraf Kart Özellikleri ve Başvurusu
Halkbank’ın müşterilerine sunduğu bir kredi kartı hizmeti olan Paraf ile yurt içi ve yurt dışında pek çok üye iş yerinde alışveriş yapabilirsiniz. Ülkemizde Paraf üye iş yerlerinde taksitli alışveriş imkanınız bulunmaktadır.

Paraf karta sahip olmak istiyorsanız Halkbankası Paraf Web sitesinden online olarak başvurabilir yada istediğiniz kart çeşidine göre “Paraf/Parafly” boşluk T.C kimlik numarası ve gelir bilginizi yazıp 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra 0850 222 0 400 arayıp kart başvurusunda bulunabilir, size en yakın Halkbank şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında, taksit yasağı bulunan ürünler hariç 100 TL ve 10.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz ve faiz uygulanmadan 3 takside bölünecektir.

Tüm ödeme talimatlarınızı Paraf kartınız ile verebilir faturalarınızı takip etme derdinden kurtulabilirsiniz.

Borç taksitlendirme hizmeti ile Paraf borçlarınızı %1,30 faiz oranıyla 12 aya kadar taksitlendirerek ödeyebilirsiniz.

Parafly Kart Özellikleri
Halkbankası Parafly kart ile benzersiz ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Ramazan ayına özel olarak Parafly kart sahiplerine 100 TL varan Paraf Para kazanma imkanı sunulmaktadır. Media Markt’ta 4+2 taksit imkanından yararlanabilirsiniz ayrıca %1,27 özel faiziyle 12 taksitli Nakit Avans çekebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz