Akbank Kredi Kartı Başvurusu ve İptal İşlemleri

Akbank Kredi Kartı Başvurusu ve İptal İşlemleri

Akbank ‘Anında Onaylı Kredi Kartı’ ile şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kartı başvurusu yapabilir, yaptığınız bu başvuru onaylandığı taktirde kartınıza hemen sahip olabilir ve Akbank’ın ayrıcalıklı dünyasına giriş yapabilirsiniz. Diğer kredi kartlarının aksine bir çok yeniliği beraberinde getiren Akbank kredi kartı acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunuyor. Sizde Akbank’ın sunduğu kredi kartı avantajından yararlanmak için hemen buraya tıklayıp açılan sayfanın sağ bölümündeki bilgileri doldurarak ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığını en aktif kullanan bankalardan biri olan Akbank, Web sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Akbank 4 farklı kredi kartı seçeneğini müşterilerine sunuyor. NEO, Axess, Wings isimlerini verdikleri bu kartların hepsi birbirinden avantajlı ve özel kampanyalar sunuyor. Birde Akbank’ın kart aidatı olmayan FREE isimli bir kredi kartı bulunuyor.

Kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek için site üzerinden formu doldurun, kredi kartınız hızlı bir şekilde adresinize teslim edilsin. Ad-Soyad, Cep telefonunuzu ve TC Kimlik numaranızı girerek, dilediğiniz karta başvuru yapmak istediğinizi seçip, gönder bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır.

Akbank Kredi Kartı İptali

Her hangi bir Akbank kredi kartı sahibiyseniz ve kartınızı çeşitli nedenlerle iptal ettirmek istiyorsanız bunu iki yolla gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı ile kredi kartını kapatmak için 0850 222 25 25 veya 444 25 25 numaralı telefonu aramalısınız, gerekli adımları geçtikten sonra müşteri temsilci aracılığı ile kredi kartının iptalini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise Akbank şubelerinden iptal işlemidir. Banka görevlisi ile birlikte hazırlayacağınız dilekçe Akbank genel müdürlüğüne yollanır ve kısa bir süre içerisinde banka tarafından aranılarak kart kapatma onayı alınır. Bildiğiniz gibi bankalar kredi kartı iptalini gerçekleştirmeye pek sıcak bakmıyor, bu nedenle çeşitli puanlar veya kampanyalar sunabiliyor bunları değerlendirmenizde yarar var.

Akbank Kredi Kartı Şifre Alma

Kartınız adresinize ulaştığınızda güvenlik gereği şifresiz ve kapalı olarak gelmektedir. Kartınızı kullanabilmek için öncelikle şifre almanız gerekiyor, bunun için; KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakıp şifre almak istediğiniz kredi kartınızın son dört hanesini 4425’e göndermeniz gerekiyor.

Eğer kart türünüz ‘NEO’ ise şifre almak için; BKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz Neo kartınızın son 4 hanesini 4425’e gönderin.

SMS yoluyla olduğu gibi Akbank’ın Web sitesinden de şifre oluşturabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı

Yurtiçi ve yurt dışında Akbank Axess kartınızı kullanarak dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, yaptığınız bu alışverişleri taksite böldürüp Chip-para kazanabilirsiniz.

Axess Chip-para Nedir?
Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanabilirsiniz. Elde ettiğiniz bu chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess anlaşmalı üye mağazalarında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir.

Akbank öğrenci kredi kartı

Gençlere yönelik yaptığı çeşitli kampanyalar ile Türkiye’nin en genç müşteri sayısına ulaşan Akbank exi26 kredi kartı ile bol bol Chip-para kazanabilirsiniz. Kazandığınız toplam puanları son yaptığınız alışverişin slibinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kartın taksit erteleme ve ekstra taksit yapma imkanı da bulunuyor, hatırlatmakta fayda var bu kart sadece 26 yaş altı kişiler içindir. Bu kartın ilk yıl her hangi bir kart aidatı bulunmamaktadır.

Etiketler:

Yorum Yaz