İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bank, gerek müşteri sayısı gerekse de vermiş olduğu başarılı hizmetler sayesinde Türkiye’nin en çok tercih edilen bankaları arasında bulunuyor. Mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz ederken aynı zamanda potansiyel müşterilerine hazırlamış olduğu birbirinden güzel kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren İş Bankası, sunduğu kredi kartları ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bankalar, kredi kartı çıkarttığında temel olarak alışverişleri takside bölme gibi işlemlerde kullanılıyorken artık günümüzde kredi kartları çok daha farklı ve geniş alanda kullanılmaktadır.

Alışverişte kullandığınız İş Bankası kredi kartları sayesinde maxi puan kazanabiliyor, bu puanları üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz. Üstelik İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey BURAYA tıklamak ve açılan sayfada aşağıda gördüğünüz yerleri eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır. Dilerseniz 0850 724 0 724 numaralı İş Bank Çağrı Merkezi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün.

iş bankası hızlı kredi kartı başvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Avantajları
Türkiye’de başta özel bankalar olmak üzere tüm bankaların kredi kartı bulunuyor, buda bankalar arasındaki rekabeti bir hayli arttırmış durumda. Durum böyle olunca bankalar, kredi kartı sahibi olmak isteyenlere sayısız avantaj ve kampanyalar düzenliyor. Hayat standartlarını yükselten bu kampanyaların en geniş kapsamlısını şüphesiz ki İş Bankası gerçekleştiriyor.

Özellikle İş Bankası Maximum Kart sahibi olanlara sunulan pek çok hizmet gerçek anlamda takdir edilecek cinsten. Örneğin Maximum kart sahibi olan kişilere her gün 12:30’a kadar Cinemaximum salonlarında alacağı sinema biletleri sadece 8 TL bununla birlikte bu kart size hızlı kredi çekme avantajı da sağlıyor, başvuru yapmadan limitiniz dahilinde kredi çekebilirsiniz.

Eğitime ve kültür faaliyetlerine her fırsatta değer verdiğini kanıtlayan İş Bankası, sunduğu   kredi kartlarında aynı zamanda ‘müzekart’ olarak da kullandırıyor.

İş Bankası Maximum Kart Detayları ve Avantajları İçin TIKLAYIN

İş Bankası Kredi Kartı Faiz Oranları
Aşağıda tablo şeklinde İş Bankası kredi kartlarının faiz oranlarına ve kart aidatı ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Kart Tipi Ücret
Mastercard 66 TL
Visa Klasik 66 TL
Visa Maximiles 110 TL
Visa İş’te Üniversiteli 25 TL

İş Bankası kredi kartında alışveriş faiz oranı %1,84 olup, gecikme faizi ise %2,34’dür.

Kredi kartınızı İş Bankası dışında farklı bir bankadan ödediğinizde 3.85 TL işlem bedeli alınmakta olup, asil kart yenilemede 8 TL yedek kartın yenilenmesinde 4 TL alınmaktadır.

Diğer bankaların ATM’si üzerinden İş Bankası kartınız ile nakit çektiğinizde 1.05 TL ücret kesilmektedir.

Etiketler:

Yorum Yaz