Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizin en güçlü özel bankalarından biri olan Garanti Bankası, müşterilerinin hizmetine sunduğu kredi kartları ile hem bankacılık sektörüne hemde ülke ekonomisine büyük fayda sağlamaktadır. Garanti Bankasının Bonus adıyla piyasaya çıkardığı banka kartı başvurusu, çeşitleri ve özellikleri şunlardır.

Bonus Gold Kart
Bonus Gold kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir, kartınızı kullandıkça bonus kazanabilirsiniz. Garanti Bankası Bonus Gold kredi kartı ile harcama tutarınız 2.000 TL geçtiği andan itibaren %25 ekstra bonus kazanırsınız. Gold kartınızın aylık ödemelerini Garanti İnternet, Bonus Flaş uygulamasından veya 444 0 333 Alo Garanti üzerinden yapabilirsiniz.

Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde bonus kazanma şansınız bulunuyor. Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda sabit taksitle ve uygun faiz oranlarıyla nakit avans çekebilirsiniz. Biriken bonuslarınızı, bonus program ortaklarından bedava alışveriş olarak değerlendirebilirsiniz.

Bonus Gold kartın yıllık üyelik bedeli 119 TL olup nakit avans faizi %1,84’tür.

Bonus American Express
Bu kredi kartı ile tüm market, akaryakıt ve restoranlarda yapacağınız harcamalarda ayda ekstra %1 bonus ve toplamda tam 25 TL ekstra bonus kazanabilirsiniz. Bunların dışında başka sektörlerde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise 10. harcamadan sonra 10 TL bonus daha kazanıyorsunuz. Bu sayede ayda 35 TL, yılda ise toplamda 420 TL bonus kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bonus American Express kartına sahip olmak için Garanti İnternet şubesi, 444 0 333 Alo Garanti veya her hangi bir Garanti Bankası şubesine başvurabilirsiniz.

Biriktirdiğiniz bonusları DELTA, KLM ROYAL DUTCH AIRLINES ve MALASYIA AIRLINES hava yolu şirketlerinde kullanabilirsiniz.

Kazandığınız bonuslar alışverişi takip eden bir sonraki ay içerisinde kartınıza yansıtılmaktadır. Bonus American Express kartının yıllık aidat ödemesi 134 TL’dir.

Bonus Platinum Kart
Garanti Bankasının en prestijli kartı olan Platinum ile harcadıkça bonus kazanabilir, kazandıkça bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bu kart ile alışverişlerinde %50’den fazla bonus kazanabilir, kültür sağlık ve restoran alışverişlerinizde size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Yurt dışında ve Türkiye’de Master Card ve Visa amblemi olan tüm iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde puan kazanabilirsiniz. Aidat bedeli 134 TL olan Bonus Platinum Kartın nakit avans faiz oranı ise %1,84’tür.

Bonus Genç Kart
Garanti’nin 18-25 yaş arasındaki gençlere özel ücretsiz olarak sunduğu Bonus Genç Kart’a başvurmak için ‘GENÇ’ yazıp 3340’e göndermek yeterli. Garanti Bankası Bonus Genç öğrenci kartı bedava alışveriş ve ekstra taksit imkanı sağlamaktadır. Kartın en büyük özelliği ise yıllık aidat almaması ve kartı banka kartı olarak da kullanabiliyor olmanızdır.

Bonus Flexi Kart
Tıpkı Genç Kart gibi yıllık ücreti olmayan Flexi kartına sahip olmak için ‘BFLEXI’ yazıp 3340’a mesaj gönderin. Bol bol bonus kazanabileceğiniz bu kart ile ek taksit yapma imkanınız da bulunuyor.

Money Bonus Kart
Money sahiplerine özel alışverişte indirimler, puanlar ve ek taksitler kazanabiliyor. Özellikle 5 M, Migros, Migros Jet ve sanal market alışverişlerinde daha çok puan kazanabilirsiniz. Hem kredi kartı hemde alışverişte kampanya olarak kullanabileceğiniz Money Bonus Kart’ın yıllık kart aidatı 102,50 TL’dir.

Etiketler:

Yorum Yaz