Burgan Bank Kredi Kartı

Burgan Bank Kredi Kartı

Ülkemizdeki şube ağını yavaş yavaş genişletmeye çalışan Burgan Bank, halen daha çoğu vatandaş tarafından pek bilinmeyen bir banka markası. Bu algıyı değiştirmek için ciddi bir atılım sürecine giren banka, şimdilerde Garanti Bankası ile işbirliğine giderek müşterilerine kredi kartı ürünlerini de sunmaya başladı. Buna göre Burgan Bank Bonus isimli yeni kredi kartları yıllık cüz’i bir miktardaki aidat ödemeleriyle temin edilebiliyor.

Burgan Bank kredi kartı avantajları

Bonus ile gerçekleştirilen iş ortaklığıyla hayata geçirildiği için Burgan Bank kredi kartıyla yaptığınız tüm alışverişlerde belli bir miktarda Bonus puan kazanırsınız. Daha sonra ister internetten, isterseniz de fizikî mağazalardan yaptığınız alışverişlerde bu puanlardan faydalanıp indirimleri yakalayabilirsiniz. Eğer alışveriş yaptığınız mağaza Bonus iş ortağı ise, yüzde 20 oranında fazladan Bonus kazanabilmek de yine sizin elinizde!

Bunun dışında kartın sağladığı avantajlar arasında anlaşmalı kurumlardan taksitli mal veya hizmet satın alabilmek de var. Mesela Bambi’den alışveriş yaparken ödemelerinizi 9 aya varan şekilde taksitlendirebilmeniz mümkün. Veya Jolly Tur’la yurtiçi veya yurtdışı tatil paketlerini alırken yüzde 5 indirime ek taksit fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Tüm kampanya şartlarını öğrenmek ve güncel promosyonları takip etmek için Burgan Bank’ın resmî web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Anlaşmalı iş yerlerinin sunduğu ekstra Bonus fırsatı ve vade farksız taksit avantajıyla tercih sebebi haline gelen Burgan Bank kredi kartını kullandıkça bir üst paketteki kartlara terfi edebilmeniz de mümkün.

Burgan Bank kredi kartı başvuru süreci

Kredi kartı başvuru süreci, Burgan Bank’ın 0850 222 8 222 numaralı müşteri temsilcileri aracılığıyla tamamlanabiliyor. Keza yakınınızda bir Burgan Bank şubesi varsa başvurunuzu birebir iletebilmeniz de mümkün. Bunun dışında Burgan Bank’ın sitesi üzerinden kart başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kişisel kimlik bilgilerinizin yanı sıra aylık kazancınızı doğru bir şekilde yazarak kredi kartı limitinizi belirleyebilmeniz mümkün. ATM ve şube ağını sürekli büyüten Burgan Bank’ın Bonus ortaklığıyla hayata geçirilen kredi kartının aidat ücreti olup olmadığını merak ediyorsanız, yazıyı okumaya lütfen devam edin.

Burgan Bank kredi kartı çeşitleri neler?

Burgan Bank Bonus; Bonus Plus, Bonus Premium, Bonus Planitum ve Bonus Business Card olmak üzere toplamda 5 farklı kredi kartı ürünüyle müşterilerin beğenisine sunulmuş durumdadır. Bonus Businesss Card daha çok ciddi miktarlarda kredi kartı harcaması yapan KOBİ ve işletmeler için idealdir. Bonus Premium ve Platinum kredi kartı kullanıcıları ise, Garanti Bankası’nın tüm Bonus üyelerine sunduğu ekstra avantajlardan faydalanabiliyorlar. Tamamlanan alışverişlerden daha fazla Bonus puan kazanabilmeleri de cabası.

Eğer daha az yıllık aidat ödemek istiyorsanız, giriş seviyesi olan Burgan Bank Bonus kredi kartını kullanmanız gerekir.

Burgan Bank kredi kartı aidat ücreti ne kadar?

Burgan Bank’tan alacağınız her kredi kartının aidat ücreti vardır ve bu ücreti ödemek kanuni bir zorunluluktur. Müşteri temsilcilerini arayıp bu ücreti iptal ettirebilmeniz ne yazık ki mümkün değildir.

Kredi kartı yıllık aidat bedelleri ise kart tipine göre değişiklik gösterebiliyor. Burgan Bank Bonus’un ücreti yıllık 60 TL’dir. Bonus Plus 66 TL, Bonus Premium ve Bonus Platinum 77 TL iken Bonus Business Card kredi kartının bedeli 75 TL olarak kaydediliyor. Diğer bankaların kredi kartlarıyla kıyaslandığında aidat bedellerinin uygun olduğunu söyleyebilmek mümkün. Ancak yine de yeni gelişen bir banka olduğu için hiç aidat alınmayabilirdi.

Kredi kartı aidatları her yıl sonu gönderilen son ekstre ile kredi kartınıza eklenir. Kredi kartı borcunuzu öderken aidat ödemesini de gerçekleştirmiş olursunuz.

Etiketler:

Yorum Yaz