Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu ve Özellikleri

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu ve Özellikleri

Ziraat Bankası, Bankkart Combo ismini verdiği banka kartı ile hayatı kolaylaştıran kampanya ve avantajlar ile müşterilerine bir çok fırsatı tek bir kartta topluyor. Türkiye’nin şube ve servis ağı açısından en büyük bankası olan Ziraat Bank, sunduğu bu kartta 3 farklı özelliği beraberinde getiriyor. Bankkart Combo, Bankkart Combo Gold, Bankkart Combo Platinum olarak müşterilerine sunulan bu kartlarla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, puan toplayabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası Bankkart Combo özellikleri ve başvuru kanalları.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Özellikleri

Ziraat Bankası ile anlaşmalı iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, yaptığınız bu alışverişlerden puanlar kazanabilir, yıl boyunca düzenlenen kampanyalara katılabilir ve birbirinden avantajlı Bankkart Combo indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı özelliği sayesinde yaptığınız alışverişlerden elde ettiğiniz puanları hızlı bir şekilde alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kredi kartı özelliği ile dilediğiniz zaman nakit avans çekebilirsiniz.

Kartınızın kredi kartı özelliği aktif ise 90 TL ve altındaki alışverişlerinizde temassız olarak bu özellikle, kredi kartı özelliği açık değilse banka kartınıza para yükleyerek (Mastercard logolu kartlar için) veya doğrudan vadesiz hesabınız üzerinden (Visa logolu kartlar için) gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik Bankkart Combo Gold ve Platinum için geçerlidir.

Ayrıca banka Combo Platinum kullananlara özel Assistance hizmeti sunmaktadır.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

Aşağıdaki kanallardan Bankkart Combo başvurusu yapabilirsiniz.

Şubeler
Web Sitesi ( BURADAN )
Ziraat Mobil
İnternet Şubesi
ATM
SMS Bankacılığı ( Bankkart Combo’ya SMS ile başvurmak için COMBO yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik No’nuzu 4757’ye yollayabilirsiniz. )
0850 258 00 00 numaralı müşteri hizmetleri

Etiketler:

Yorum Yaz