Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank’ın sunduğu ve ismini CardFinans olarak verdiği bu kredi kartı ile anlaşmalı üye iş yerlerinden alışveriş yaparak puan, indirim ve taksitli alışveriş yapabilir yaşam tarzınızı yükseltebilirsiniz. Türkiye’de 250.000’i aşkın mağazada geçerli olan bu fırsatları kaçırmamak ve sizde CardFinans dünyasının ayrıcalıklarından yararlanmak için İnternet üzerinden Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. CardFinans sadece alışverişlerinizde değil aynı zamanda nakit ihtiyaçlarınızda da size yardımcı oluyor, uygun faiz oranları ve kefilsiz bir şekilde kredi çekme imkanı sunan CardFinans kullanarak fatura ödeme talimatı verin ve fatura tarihlerini takip etme derdinden kurtulun.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cardfinans başvurunuzu İnternet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz bunun için BURAYA tıklayıp cep telefonu ve T.C. Kimlik numaranızı girerek ön başvuru formunu oluşturabilirsiniz. Sadece İnternet değil 0 850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp başvuruda bulunabilirsiniz. Bunların yanı sıra SMS ile başvuru göndermek için T.C kimlik numaranızı 3457’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Finansbank Kredi Kartı Avantajları

Bankanın sunduğu pek çok farklı özelliklere sahip kartlar bulunuyor isimleri ise şöyle; CardFinans, CardFinans Xtra, CardFinans Emekli, Xclusive, Xclusive Doctors, CardFinans Hemşire, CardFinans Fix, CardFinans GO, Ortak Markalı Kartlar ( Trabzonspor, Fenerbahçe ve Bursaspor taraftarlarına özel ) her bir kart farklı özellikle sahip, bizde sizler için bu kartlarla ilgili kısaca özelliklerinden bahsettik.

CardFinans
Finansbank’ın en çok tercih edilen kredi kartı unvanını elinde bulunduran bu kart taksitli alışverişten, para puana kadar pek çok ayrıcalıkları yaşayabileceğiniz bir karttır.

CardFinans Xtra
Taksit imkanın yanı sıra özellikle sık seyahat eden müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir kredi kartı.

CardFinans Emekli
Bu kartın avantajlarından tam olarak yararlanabilmek için emekli maaşınızı Finansbank’tan almanız gerekiyor. Alışverişten Eczane masraflarınıza kadar pek çok alanda bu kartın sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Xclusive
Kişiye özel indirimler, kampanyalar ve fırsatların yer aldığı bu kart modeli üst tabaka için düzenlenen ve gayet tatmin edici şeyler sunan bir kart olarak dikkat çekiyor.

Xclusive Doctors
Doktorlara özel olarak hazırlanan bu kart ile Xclusive özellikleri bir araya getirilmiş.

CardFinans Hemşire
Türkiye’de ilk defa hemşirelere özel olarak düzenlenen bu kart sosyal hayatınızda size bir çok ayrıcalıklar sunuyor.

CardFinans Fix
Finansbank’ın kart aidatı olmayan kredi kartı Fix ile özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

CardFinans GO
Gençlere özel (18-24 yaş arası) indirimden ekstra taksit imkanına kadar pek çok avantajın yer aldığı CardFinans GO kartına sahip olabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Faiz Oranları

Faiz Oranı TL
Alışveriş Faiz Oranı %1,84
Nakit Avans Faiz Oranı %1,84
Gecikme Faiz Oranı %2,34

Finansbank Kredi Kartı İptali

Her hangi bir sebepten dolayı Finansbank kredi kartınızı iptal etmek isterseniz bir takım işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Öncelikle kredi kartınızın her hangi bir güncel borcu bulunmaması gerekiyor. Bununla birlikte iptal etmeden önce hesap özeti dönemleri dikkatli bir şekilde takip edilmelidir. Taksitli alışverişlerinde aynı şekilde komple kapatılması gerekmekte eğer bu şartları yerine getirdiyseniz 0850 222 0 900 numaralı Finansbank çağrı merkezinden kredi kartınızı kapatmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz