Denizbank Hoşgeldin Kredisi Faiz Oranları

3
views

Deniz Bank “Hoşgeldin Kredisi” kampanyası dahilinde uyguladığı getiri oranlarının başlangıç noktasını aylık yüzde 1,29’dan aylık yüzde 1,19 noktasına çekti. Deniz Bank’ın Hoş Geldin Kredisi’nden yararlanmak isteyen müşterinin daha önce Deniz Bank’tan kredi kullanmamış olması gerekmektedir.

Deniz Bank “Hoşgeldin Kredisi” kampanyası kapsamında uyguladığı faiz oranlarının başlangıç noktasını aylık yüzde 1,29’dan aylık yüzde 1,19 noktasına çekti. Deniz Bank’ın Hoşgeldin Kredisi’nden yararlanmak isteyen müşterinin daha evvel Deniz Bank’tan kredi kullanmamış olması gerekmektedir.

Deniz Bank “Hoşgeldin Kredisi” kampanyası uyarınca müşterilerine en yüksek 55 bin Türk Lirası’na kadar likidite imkanı sunmaktadır. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerden Deniz Bank tarafından; kefil ve ek doküman istenebilmektedir.

1,19’dan 1,44’e Kadar Faiz Aralığı

Denizbank hoşgeldin kredisi kampanyasında müşterilerine maksimum 48 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Önceden ilanlan kampanyada müşterilere uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,29’du. Banka bu oranı aylık yüzde 1,19’a çekti. Bununla beraber banka tarafından devreye bir uygulama daha konuldu. Kampanyadan yararlanarak likidite edinmek isteyen müşteriler için aylık yüzde 1,25 oranı uygulayan bir tercih daha oluşturuldu.

Deniz Bank “Hoşgğeldin Kredisi” ile 3.000 Türk Lirası’na kadar olan kredi taleplerinde banka tarafından; 12 ay vade için aylık yüzde 1,19 faiz oranı, 24 ay vade için aylık yüzde 1,25 faiz oranı ve 48 ay için ise aylık yüzde 1,29 oranında faiz oranı uygulanmaktadır.

3 bin Türk Lirası üzeri kredi kullanımlarında banka daha evvel aylık faiz oranını yüzde 1,44 olarak izah etmişti. Son tertip etmenin hemen peşinden bu faiz oranlarında da indirime gidildi ve faiz oranları vade müddetine göre derecelendirildi. Şöyle ki; 3 bin Türk Lirası üzeri kredi kullanımında 12 ay vade seçenek edilirse banka tarafında aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulanmaktadır. 24 ay vadeli kredi kullanımları için aylık yüzde 1,34 faiz oranı uygularken, 48 ay vadeli kredi kullanımlarında da aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulanmaktadır.

Bir Yorum Bırakın