Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Toplumda kısaca ‘Vakıfbank’ olarak adlandırılan bankanın tam ismi Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O (Ticaret Anonim Ortaklığı”dır. Ziraat ve Halkbankası ile birlikte Türkiye’nin kamu sermayeli 3. bankası olan Vakıfbank’ın kuruluş tarihi 11.01.1954 olarak bilinmektedir. Bu tarihte zamanın Başbakanı merhum Adnan MENDERES’in özel talimatı ile 6219 sayılı özel bir kanunla ve 50.000.000 TL sermaye ile kurulmuştur. Yurt içinde 954 yurt dışında ise 3 şubesi bulunan Vakıfbank toplam 12.188 personeli ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. CEO’sunu Mehmet Emin ÖZCAN’ın üstlendiği bankanın sunduğu ve oldukça rağbet gören Vakıfbank anında kredi başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Vakıfbank Anında Kredi Nedir?

Vakıfbank müşterilerinin karşısına her geçen gün yep yeni bir kampanya ile geliyor. Vakıfbank Anında Kredi adı verilen bu kampanyanın özellikleri ise şu şekildedir.

  • Mobil bankacılık müşterisi olmak kredi kullanmak için yeterlidir. Vakıfbank İnternet bankacılığı kanalını kullanan tüm bireysel müşterileri, uygulamayı cihazlarına yükleyip gerekli aktivasyon aşamalarını cihaz üzerinden tamamlayarak Mobil Bankacılığı kullanabilirler. Ayrıca mobil uygulama görme engelli vatandaşlara özel olarak dizayn edilmiştir.
  • Vakıfbank anında kredi kampanyası en düşük vade 3 ay en yüksek vade ise 48 aydır.
  • Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5 olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 BSMV alınmaktadır.
  • Vakıfbank’dan maaş almayan müşterilerin çekeceği kredi tutarı 9.000 TL ile sınırlıdır.
  • Vakıfbank Anında Kredi kampanyasındaki faiz oranı %1,59 ile %1,49 arasında değişmektedir.
  • %1,49 indirimli faiz oranı, Vakıfbank aracılığı ile hayat sigortası yapılması ve Kredili Mevduat hesabı açılması şartıyla geçerli olmaktadır.
  • Maaş ödemelerini son altı ay içinde Vakıfbank’dan alan memur ve emekliler İnternetten Anında Kredi imkanından faydalanabilirler.

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank Anında Kredi kampanyasına başvurmak için 2 farklı yöntem bulunmaktadır.

Vakıfbank Anında Kredi İnternet Bankacılığı Başvurusu
Bu uygulamayı yapmak için önceden kayıt olduğunuz İnternet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak ekranın sol tarafında yer alan menüden ‘Başvurularım’ seçeneğini tıklayarak, açılan alt kategorilerden “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” seçeneğini seçerek sizden istenen yerleri doldurmanız yeterli olacaktır.

Vakıfbank Mobil Bankacılık ile Başvurma
Vakıfbank anında kredi kampanyasına mobil bankacılık aracılığı ile başvuruda bulunmak için ise cep telefonunuzdan daha önce indirmiş olduğunuz Vakıfbank’ın mobil uygulamasına giriş yaparak ‘Başvurularım’ ardından tıpkı İnternet şubesinde olduğu gibi İhtiyaç Kredisi bölümü üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz