Kefilsiz 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kredi Veren Bankalar

Kredi notunuzun düşük olmasından dolayı bankalardan istediğiniz kredi miktarını temin edemiyor musunuz? Yada kredi çekmek için istenilen şartlardan biri olan kefil şartını sağlayamıyor musunuz? Üzülmeyin kefilsiz bir şekilde 10.000 TL kredi çekmeniz mümkün, üstelik 48 aya varan vade ve düşük faizlerle bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Başta İş Bankası olmak üzere TEB ve QNB Finansbank size bu fırsatı sağlıyor ancak kredi notunuzun risk seviyesinde olmaması gerekli. Bu yazımızda kefilsiz 10.000 TL ihtiyaç kredisi veren bankaların özelliklerini, bu krediye sahip olmak için ne gibi şartların arandığını belirteceğiz.

Kefilsiz Kredi Nasıl Kullanılır?
18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkesin ön başvuru yapma hakkının olduğu kefilsiz kredi kampanyasında bankalar ipotek isteyebilir yada sizden gelir belgesi talep edebilir. Bununla birlikte her hangi bir nedenle kredinize kefil bulamıyorsanız bankaların kefilsiz kredi fırsatı tam size göre. Bu krediyi veren bankalara başvuruları genellikle İnternet üzerinden kabul ediyor. Daha hızlı ve kolay bir şekilde evinizden, iş yerinizden yada İnternetin bulunduğu her hangi bir yerden kefilsiz kredi başvurusu yapabilir, krediniz onaylandığı taktirde kredinizi anında çekebilirsiniz.

Kefilsiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

Banka Vade Aylık Taksit Faiz Toplam Geri Ödeme
İş Bankası 48 Ay 320 TL %1,59 15.409 TL
TEB 48 Ay 321 TL %1,60 15.395 TL
QNB Finansbank 48 Ay 311 TL %1,48 14.997 TL

Sizde kefilsiz kredi imkanından yararlanmak için yukarıda yer alan bankaların İnternet şubelerini ziyaret edebilir başvuruda bulunabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz