Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde faaliyet gösteren Kuveyt merkezli Burgan Bank grubunun bir iştiraki olup kuruluş tarihi 1977’dir üst kuruluşu KIPCO olup bir çok yan şirketleri ile faaliyet göstermektedir. Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş adı ile 1989 yılında kurulan banka hisselerini 21 Aralık 2012 tarihinde Burgan Bank grubuna satmıştır. %99,26’lık payla ana hissedar olan Burgan Bank gerekli yasal değişikliklerin tamamlanmasından sonra 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren bankanın unvanını Burgan Bank A.Ş olarak değiştirmiştir. Bugün Türkiye’de kambiyo yetkisine sahip 43 şube ile müşterilerinin ‘çözüm ortağı’ olmaya devam etmektedir. ‘Size Odaklı Bankacılık Anlayışı’ sloganı ile Türkiye’de bir çok müşterisine ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemektedir.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

 • Eğitim, tatil, evlilik, otomatik ödemeler, sigorta veya sağlık gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.
 • Burgan Bank size özel fırsatlar ve uygun taksitler ile ihtiyaç kredisi vermektedir.
 • Bütçenize uygun ödeme planları ile kredinizi ödeyebilirsiniz.
 • Burgan Bank 3 kritere bakarak kredi faizini kişiye özel farklılaştırılmasını sağlamaktadır. Bu 3 kriter şöyledir; Kişinin ödeme performansı, banka ile çalışacağı ürün sayısı ve bankanın eski veya yeni müşterisi olması.
 • Bu sistem ile standart Burgan Bank faiz oranı üstünden belirtilen kriterlere karşılık gelen ve piyasa koşullarına göre banka tarafından belirlenmiş oranda faiz indirimi yapılmaktadır.
 • Gerçekleştirilen bu faiz indirimi sistemi sadece ihtiyaç kredilerinde geçerlidir.
 • Burgan Bank standart ihtiyaç kredileri 48 ay vadeye kadar verilmektedir.
 • Faiz oranları %1,79’dan başlamaktadır.
 • Burgan Bank’ın sizlere bir hizmeti de “Borç Transfer İhtiyaç Kredisidir” bu kredi ile tüm ödeme sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Ödemelerini takip etmekte zorlanan, tüm kredi borçlarını tek bir banka çatısı altında toplayarak bütçesine uygun taksitlerle rahat şekilde ödemek isteyen müşterileri 48 ay vadeye kadar aylık %1,84 faiz oranları ile şubelerinde beklemektedir.
 • Burgan Bank ihtiyaç kredisi 48 ay vade ile yalnızca %1,39 faiz oranı yansıtmaktadır. Diğer bankalarla bir kıyaslama yapıldığı zaman oldukça uygun olduğunu ve kolay bir şekilde ihtiyaçlarınız için gerekli finansmanı bulabildiğinizi görebilirsiniz.
 • Burgan Bank’ın bu kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecektir.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi İçin İstenilen Belgeler
Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport
Gelir belgesi
Ticaret ile uğraşan kişiler içinde vergi levhası örneği, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, son üç ay içerisindeki geliri gösteren çizelge

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı Vade Taksit Tutarı Faiz Oranı
10.000 TL 12 Ay 925.74 %1.38
20.000 TL 24 Ay 1,046.44 %1,59
30.000 TL 36 Ay 1,182.29 1.69
40.000 TL 48 1,279.79 1.59

Etiketler:

Yorum Yaz