İş Bankası Maxipuan Kullanma Yerleri

İş Bankası Maxipuan Kullanma Yerleri

Türkiye’nin en büyük müşteri sayısına sahip bankaların başında yer alan İş Bankası, sunduğu maximum kredi kartının en büyük avantajlarından birisi olan maxipuan, kredi kartı kullanıcılarına yapmış oldukları alışverişlerde puan kazanma fırsatı sunuyor. Peki kazanılan bu puanlar nerelerde kullanılıyor? Bu yazımızda sizlere Maxipuan Nerelerde Kullanılır? Maxipuan geçen yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

İş Bankası Maxipuan Nedir?
İş Bankası ile anlaşmalı üye iş yerlerinde Maximum kart ile alışveriş yaptığınızda kazandığınız sanal puanlara maxipuan ismi verilmektedir. Tıpkı Türk Lirası gibi hesaplanan ve örneğin 10 maxipuanın 10 TL denk geldiği bu sistem sadece anlaşmalı üye iş yerlerinde geçerlidir. Sadece üye iş yerlerinde sunulan bu avantaj, üye olmayan yerlerde kullanıldığında ise 40 TL alışverişe 1 maxipuan şeklinde gerçekleşmektedir. Maxipuanları yurt dışında da kazanabilir yapacağınız alışverişlerde günlük dolar kuru üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

İş Bankası Maxipuan Geçen Alışveriş Siteleri
Türkiye’de yer alan bir çok büyük alışveriş sitesinde maxipuan kullanabilirsiniz. Bu sitelerin başında Gittigidiyor.com , Hepsiburada.com , Hızlıal.com ve N11.com geliyor. Maximum avantajları sadece puanla sınırlı değil bu sitelerden vade farksız 3-6-9 taksit yapma imkanınız da var.

İş Bankası Maxipuan Geçen Marketler
İnternet üzerinden olduğu gibi market alışverişlerinde de maxipuanları kullanabilirsiniz. Gratis, Carrefoursa, Migros, Kipa, Makromarket, Bimeks, Teknosa, GS Store ve A101 noktalarında yapacağınız alışverişler için geçerli olan bu kampanya dönem dönem gerçekleştirilen kırtasiye alışverişlerinde ekstra puan kazanma şansı da sunuyor.

Cinemaximum & Maximum Kart İş Birliği
İş Bankasının bir iştiraki olan Cinemaximumlarda sinema bileti, 3D gözlük ve mısır kazanma şansınız oldukça yüksek.

İş Bankası Maxipuan Geçen Akaryakıt İstasyonları
Bir çok kişi maxipuanları akaryakıt istasyonlarında kullanmayı tercih ediyor. Eğer sizinde aracınız varsa ve OPET ve Petrol Ofisi kullanıyorsanız hem maxipuan kazanabilir hemde mevcut puanlarınızı akaryakıt alımlarınızda kullanabilirsiniz.

İş Bankası Maxipuan Geçen Havayolu Firmaları
İş Bankasının özel anlaşmalı olduğu THY ve Atlas Global şirketlerinden Maximum kart ile yapacağınız bilet alımlarında hem daha fazla taksit imkanı hemde maxipuan kazanma şansınız oluyor.

Ülkemizde bir çok banka kredi kartı kullanımını teşvik etmek için çeşitli puan ve hediyeler sunuyor. İş Bankası maximum kart ise bu sektörün yıllardır lideri ve bir çok yeniliği ülkemize getirmesi ile ün yapmış durumda. Hem müşterileri açısından son derece avantajlı hemde banka açısından sadık müşteri profili oluşturmak için yıl boyunca çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Sizde henüz bir İş Bankası maximum kart sahibi değilseniz BURAYA tıklayarak kart ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz