Yapı Kredi’den Günde 7 TL’ye 7.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi’den Günde 7 TL’ye 7.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası sunduğu fırsatlara ara vermeden ilerlerken şimdide günde 7 TL ye 7.000 TL kredi imkanını müşterilerine sunmaktadır. Krediye ihtiyacı olan kişiler için büyük fırsat Yapı Kredi Bankasından geldi.

Kredi ihtiyacı olan kişiler avantajlı kredi çekmek için bankaların faiz oranlarını ve verdiği kampanyaları incelemesi gerekir. Çünkü düşük faizler ile kredi çekmeniz hem aylık ödemelerini küçültürken aynı zamanda toplam geri ödemenizde düşük tutarlar ödemenizi sağlar. Bunun için kredi kampanyalarının kredi çekmede önemi büyüktür.

Kredi çekmek için öncelikle Yapı Kredi Bankasına uğramanızı tavsiye ederiz. Çünkü Yapı Kredi Bankası günlük 7 TL ye aylık 7.000 TL kredi imkânı ile kredi çekmek isteyenlere büyük kampanya yapmıştır. Bu da ödeme kolaylığı ve düşük faiz anlamına gelmektedir. Aynı zaman da Yapı Kredinin bitmek bilmeyen kampanyaları ile müşterilerine kolaylık sağlamaya devam etmektedir.

Günde 10 TL’ ye 10.000 TL Kredi İmkânı

Yine aynı şekilde 7.000 TL yeterli gelmeyenler için günde 10 TL ye 10.000 TL kredi imkânını siz müşterilerine sunmaktadır. 48 ay vade imkânı ile sunulan bu kampanya dâhilinde ödemelerin düşük olması müşterilerin dikkatini çekmektedir. Aynı zaman da tüm vade tutarların da ise %1,29 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu durumda kredi kampanyasından yararlanmanızda fayda vardır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Kredi çekmek ve ihtiyacı olan kişiler için planlanmış ve müşterilerin memnuniyeti açısından planlanmış bu kredi imkânından Yapı Kredi şubelerine giderek ya da SMS ve internet bankacılığı kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi web sitesini ziyaret ederek diğer kampanyalara göz atabilir ya da diğer bankaların kampanyaları için sitemize göz atabilirsiniz. Yapı Kredi’nin bu kampanyasından yararlanmak için Yapı Kredi web sitesinden de bilgilerinizi girerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm bankaların ihtiyaç kredi faiz oranlarını öğrenmek ve bütçenize göre uygun ihtiyaç kredisi veren bankaları seçmek için kredi hesaplama sayfasını ziyaret edin.

 

Etiketler:

Yorum Yaz