Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank ihtiyaç kredisi uygun faiz oranları ile bütçenizi sarsmadan tüm küçük ve orta ölçekli ihtiyaçlarınız için sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasıyla düşük faizler ve size özel ödeme planları ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. İster evinizin eşyalarını yenileyin, isterseniz tatil masraflarınızı karşılayın Akbank ihtiyaç kredisi size hızlı bir şekilde çözümler sunuyor. Bu kredi kampanyasından yararlanmak için Akbank müşterisi olmanıza gerek yok, sadece istediğiniz kredi miktarını ve vadeyi seçmeniz yeterli olacaktır. Düşük faiz oranları ile 50.000 TL varan kredi imkanından yararlanmak isterseniz Akbank ihtiyaç kredisi tam size göre!

Akbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler
Akbank’ın sunduğu bu krediye 18 yaşını doldurmuş her T.C Vatandaşı başvuruda bulunabiliyor bununla birlikte;

* Nüfus Cüzdanı
* Adres Bilgileri
* Gelir Belgesi

Yukarıdaki belgeler ile başvurunuzu Akbank şubelerinden yapabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları
Teknolojik gelişmeleri oldukça yakından takip eden Akbank, tüm kredi ihtiyaçları için bir çok başvuru kanallarına sahip en iyi bankalar arasında yer alıyor.

* SMS ile Başvuru
* Akbank Direkt
* Şubeler

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Miktarı Vade Aylık Ödeme Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Maliyet Oranı Efektif Yıllık Faiz Oranı
10.000 TL 24 Ay 565,57 TL % 2,17 52,50 TL % 2,6520 % 36,9010
Yukarıda yer alan tablo örnek teşkil etmesi amacıyla 16.07.2018 tarihinde oluşturulmuştur. Geçen süre zarfında banka faiz oranlarında ve kampanyada değişiklik yapabilir, daha güncel bilgiyi bankanın ihtiyaç kredisi bölümünden https://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi öğrenebilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Bilgilendirme
Çekmek istediğiniz krediyi istediğiniz ihtiyacınız için özgürce kullanabileceğiniz Akbank ihtiyaç kredisi başvuru sonrasında müşteri değerlendirmesi yaparak üst limiti daha fazla yapabilmektedir bunun için kredi notunuzun iyi olması gerekli olup daha öncesinde her hangi bir banka ile ödeme konusunda sorun yaşamamanız gerekmektedir.

Bu kampanyaya başvuru sonrasında şube gerekli incelemenin ardından 2 (iki) iş gününde yanıt vermektedir. Kefil gerektirmeyen Akbank ihtiyaç kredisi, bazı durumlarda sizden kefil isteyebilir. Akbank’ın sunduğu en özel avantajlardan birisi de ödeme seçeneklerinin oldukça geniş çaplı olmasıdır. Aylık ödemelerinizi artan ödemeli, ödemesiz dönemli, dönem ödemeli şeklinde yapabilirsiniz.

Eğer Akbank maaş müşterisi iseniz faiz oranlarında indirim imkanı da sağlıyor. Ancak KKDF ve BSMV ücretlerinde her hangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

Etiketler:

Yorum Yaz