Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Halk Bankası, an itibarıyla Paraf kartların sunumuna devam ediyor. Paraf Kart ile birlikte alış verişlerinizi taksitlendirebilir ve nakit avans çekimlerinizi de düşük faiz oranları ile gerçekleştirebilirsiniz. Paraf üyesi iş yerlerinde paraf puanlarınız ile alış veriş yapabilir ve puan da biriktirebilirsiniz. Çok sık seyahat eden Halk Bankası müşterileri için ise Parafly Kredi kartını tavsiye edebiliriz. Peki kredi katı başvurularını nasıl yapabilirsiniz? Şubeye giderek başvurularınızı birebir yapabiliyorsunuz ancak bunun için zamanım yok ve başvurularımı online dünya aracılığı ile yapmak istiyorum diyorsanız izleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

  • Halkbank kredi kartı başvurularınızı tek bir panel üzerinden kolayca yapabilirsiniz. ‘’ https://www.parafcard.com.tr/Hizli_Basvuru’’ bağlantısına tıkladığınız anda her iki kredi kartı için de başvuru yapabileceğiniz bir form karşınıza çıkıyor.
  • Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ile birlikte doğum tarihinizi gün-ay-yıl olarak giriyor ve robot olmadığınızı kanıtlayan kapçayı çözdükten sonra onay veriyorsunuz.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra detaylı bilgi isteyen bir form ile daha karşılaşacaksınız. Bu formda gelir bilgileriniz, yaptığınız meslek tarzı sorular yer alıyor. Eksiksiz ve doğru bir şekilde bu bilgileri doldurduktan sonra onay vermeniz yeterli olacaktır.

Bilgiler şubeye online olarak ulaştıktan kısa bir süre sonra olumlu ya da olumsuz bir mesaj alıyorsunuz. Kredi kartı başvurunuz onaylandığı takdirde çağrı merkezi ekipleri sizinle iletişime geçerek teyit alıyor ve kredi kartlarınızı en kısa sürede hazırlayarak adreslerinize ulaştırıyorlar.

Detaylar için : https://www.hizlinakitkredi.net/halkbank-kredi-karti-basvurusu/

Etiketler:

Yorum Yaz