Fibabanka Kiraz Hesap Nedir?

Fibabanka Kiraz Hesap Nedir?

Fibabanka, gecelik faiz kazanabileceğiniz ve birikimlerinizi dilediğiniz anda kullanabileceğiniz ‘Kiraz Hesap‘ isimli mevduat yatırım paketi ile yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor. 90 gün boyunca “hoşgeldin faizi” ile TL cinsi yatırımlara %14,50* oranında faiz veren Fibabanka açtığınız bu hesapla tüm bankacılık işlemlerini yapmanıza da olanak sağlıyor. Aylık vadenin dolmasını beklemeden Fibabanka güvencesi ile mevduat yatırımı yapmak istiyorsanız Fibabanka telefon bankacılığı 444 8 888 arayabilir yada Fibabanka şubelerine uğrayabilirsiniz.

Fibabanka Kiraz Hesap Özellikleri
Yalnızca gerçek kişilerin yararlanabildiği Fibabanka Kiraz Hesap kampanyasında ister TL isterseniz de döviz olarak hesap açabilirsiniz. Gecelik faizden yararlanabilmeniz için mevduat hesabınızda TL cinsinden en az 3.000, döviz cinsinden ise en az 1.500 $ olması gerekiyor.

Fibabanka Kiraz Hesap açmak için İnternet şubesi, mobil uygulama, telefon bankacılığı veya şubeleri kullanabilirsiniz.

90 günün sonunda Hoşgeldin Faizi kampanyası bitip yerine standart faiz uygulanmaktadır.

Açmış olduğunuz Fibabanka Kiraz Hesap ile para çekebilir, yatırabilir EFT havale ve ATM’den para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Talimat vermeniz halinde fatura, kredi ve kredi kartı ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Para çekme ve yatırma işlemleri sadece TL cinsindeki hesaplar için geçerli olup USD para çekme işlemlerini sadece şubeler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hatırlatmakta yarar var, yapacağınız tüm EFT ve havale işlemleri bankanın uyguladığı ücretler üzerinden değerlendirilmektedir.

Hesap açmanın ücretsiz olduğu bu kampanyada yüksek faiz kazanabilirsiniz.

Fibabanka Kiraz Hesap iptalini müşteri talimatı ile gerçekleştirebilir hesabınızı normal hesaba çevirebilirsiniz.

Sigortaya Tabi Mevduat ve Katılım Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik gereğince 100 Bin TL kadar olan kısım Tasarruf Mevduatı Sigortası kapsamında yer almaktadır.

Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranları

Para Cinsi Hoşgeldin Faiz Oranı Devam Faiz Oranı
TL %14,50 %12,00
USD %4,00 %2,25

Hoşgeldin faiz oranı avantajı sadece yeni açılan ‘kiraz hesap’ için geçerli olup süresi 90 gündür ayrıca belirtilen faiz oranı brüttür.

Etiketler:

Yorum Yaz