2018 Garanti Bankası Faiz Oranları

2018 Garanti Bankası Faiz Oranları

Türkiye’nin özel sermayeli bankaları kapsamında yer alan Garanti Bankası gerek kredili ürünlerinde, gerek ise diğer farklı bankacılık hizmetleriyle ülkemizde en başarılı performans grafiği çizenlerden. Özellikle de kredili ürünler üzerine sunmuş olduğu birbirinden farklı ve avantajlı hizmetler doğrultusunda tüketicilerin talepte bulundukları ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi kredi kullanımlarında kendilerine yardımcı olmaktadır. Her sene olduğu üzere 2018 yılında da önemli kampanyalar sunan Garanti Bankası, bu kapsamda uzun vade seçenekleri ve en uygun kredi faiz oranlarını sunarak tüketicilerin daha rahat ödemeler yapmalarında olanak tanıyor. Garanti bank faiz oranı 2018 yılında da avantajlı fırsatları içeriyor. Bizlerde buna yönelik kredi kullanımı arayışında olanlar için detaylı bilgileri aktaracağız.

Garanti Bank Faiz Oranları 2018 (İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredileri)
Yeni yıl kredileri kapsamında düşük ve uygun faiz oranlarla sunduğu kredileri 2018 yılında da tüketicilere sunmakta olan Garanti Bankası, esnek ödeme kolaylıklarıyla gözde bir tercih doğuruyor. Müşterilerine özel olarak sunduğu kredili ürünleri sadece şubelerden değil, birçok farklı kanal yolu üzerinden de gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Buna yönelik özellikle de Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu şubelerden gerçekleştirilebilindiği gibi, aynı zamanda mobil bankacılık, internet ve telefon bankacılığı, ATM, SMS gibi birçok farklı kanaldan kredi başvurularını kabul etmektedir. Garanti bank faiz oranları üzerine değinmeden evvel, vadelerden söz edelim. İhtiyaç ve taşıt kredilerinde yapılan yeni düzenlemeler nezdinde 48 aya kadar varan vadeler sunuluyor. Konut kredilerinde ise daha önceleri 120 aya kadar varan vade seçenekleri artık Garanti Bankası başta olmak üzere hemen her banka kapsamında 240 aya kadar varan vadeleri içeriyor.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Düğün, eğitim, sağlık, seyahat ve benzeri ihtiyaçlara yönelik Garanti Bankası tarafından tüketicilere sunulan ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,39’dan başlamaktadır. Buna yönelik kredi başvurularında vade farkları ve toplam tutar göz önünde bulundurularak bankalar nezdinde faiz oranları değiştirilebilinmektedir. En güncel Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarına ait tablo aşağıdaki gibi olmaktadır.
Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Kira derdinden kurtulup, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere uygun faiz oranlarıyla fırsatlar sunan Garanti Bankası, konut kredilerinde faiz oranları vadelere göre değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları ise %1,18’den başlamaktadır. 12 aya yönelik uygulanan bu faiz durumu 240 aya kadar varan vadelerde değişiklik gösterebiliyor. Bu kapsamda 120 bin TL’lik bir kredinin %1,18’lik faiz oranında değerlendirilmesiyle toplamda faiz tutar 9.401,88 TL olmaktadır. İşte her konuda belirttiğimiz durum bu aslında. Vadeler uzadıkça faiz oranı yükseliyor ve buna yönelik faiz oranındaki tutarda da yüksek bir derece seyir gösteriyor. Aşağıdaki örnek tablo ise 120 bin TL’lik konut kredisinin 10 yıl(120 ay) vadeli olarak kullanılması üzerinedir.

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2018

Araç sahibi olmak isteyen tüketiciler Garanti Bankası’nın özel olarak sunduğu taşıt kredisinden faydalanabilmektedir. 48 aya kadar varan vade seçeneklerini sunan ilgili banka bu vadeye yönelik uyguladığı faiz oranı ise %1,39’dur. Sabit faiz uygulaması sayesinde ister 12 ay, ister 48 ay vade seçeneğini tercih edebilirsiniz. Garanti Bankası taşıt kredisine ait aylık ödeme, faiz oranı ve geri ödenecek olan toplam tutar gibi tüm bilgiler aşağıdaki tablo da yer almaktadır.
Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2018

Garanti Bankası KOBİ Kredisi Faiz Oranları 2018

Esnaflara yönelik sunulan KOBİ kredisi, Garanti Bankası tarafından %1,48 faiz oranları ile sağlanabilmektedir. Bu faiz oranları tercih edilen vadelere göre artabilmektedir. Garanti Bankası’nın sunduğu KOBİ kredisi ile ilgili güncel faiz oranı, kredi tutarı ve vade süresi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
Garanti Bankası KOBİ Kredisi Faiz Oranları 2018

Etiketler:

Yorum Yaz