Enpara Nedir?

Enpara Nedir?

Enpara.com Türkiye’nin ilk şubesiz internet bankasıdır. 2012’de QNB Finansbank tarafından kurulmuştur. Hizmetini sadece dijital platformlardan sunar.  Reklamlarından duyduğumuz sloganlara göre EFT/havale ve hesap işlem ücreti almıyor, hem de sonsuza kadar. Birikim yapıp değerlendirmek isteyenler için yüksek faiz oranları sunuyor. Mevduat faiz oranları gibi  kredi faiz oranları da oldukça avantajlı.

NEDEN DİĞER BANKALAR GİBİ İŞLETİM ÜCRETİ TALEP ETMEZ?
Hiç şubeleri bulunmadığı için kira, elektrik, temizlik gibi masrafların hiç biri bulunmamakta. Bu yüzden ettiği tasarrufla müşterilerine avantaj sağlayabiliyor.

NASIL ENPARA.COM MÜŞTERİSİ OLURUM?
İnternet yaptığınız başvuru sonrası kısa süre içerisinde sms ve mail ile bilgilendirilirsiniz. Daha sonra telefon ile müsait zamanınızda sizi ziyaret etmek için izin alırlar. Sözleşmenizi bizzat sizin evinizde veya işyerinizde imzalatırlar.

Enpara.com’un size sunduğu Encard ile yurtiçi ve yurtdışı banka ATM’lerinde kullanabilirsiniz.  Finansbank ATM’lerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  ATM kullandığınız zaman herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Çağrı merkezini kullanabildiğiniz gibi Finansbank şubelerini de kullanabilirsiniz.

ENPARA.COM’UN AVANTAJLARI

  • Vadelli hesabınızdaki parayı çekmediğiniz sürece faiz kazanırsınız. Para kaybı riski taşımayan bir yatırım aracıdır.
  • Vadeli hesabınızın süresi yenilendiği taktirde güncel faiz oranlarından yararlanırsınız.
  • Hesap açmak için en az 10 TL/USD/EUR’ya ihtiyacınız var. Üst limit yoktur.
  • Hesap açtığınız gün faizden yaralanmaya başlarsınız.
  • Vadeler şu şekildedir; TL – 32gün, 46gün, 92gün. USD ve EUR- 32gün, 92gün, 181gün’dür.
  • İstediğiniz kadar vadeli hesap açabilirsiniz.
  • Vadeniz hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan yenilenir. Başka bir talimatta bulunduysanız o gerçekleştirilir.

Ayın Enparalı’sı olduğunuzda yine birçok fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Netflix, AppStore, Sportify gibi uygulamalardaki ödemelerinizi %50 indirimle gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu fırsatlar zaman zaman değişmektedir. Güncel fırsatlar için www.enpara.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz