Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası müşteri numarası ne yazık ki sahip olduğunuz kredi katı veya banka kartlarında yer almıyor. Peki bu numarayı öğrenmek için ne yapmalısınız? Tercih edebileceğiniz ilk alternatif çağrı merkezi personeli olabilir… 444 00 00 ya da 0 850 220 00 00 numaralı telefonu kullanarak sizler de Ziraat Bankası çağrı merkezi ekiplerine kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Sesli yanıt ya da yönlendirme yardımı ile müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve kart bilgilerinizin bir kısmını paylaştıktan sonra ilgili müşteri numarasını da öğrenebilirsiniz.

Bir diğer alternatif ise online bankacılıktır. Eğer internet bankacılığını daha öncesinde açtırmış iseniz müşteri numaralarınızı direkt online dünya aracılığı ile de öğrenebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ve giriş şifreniz ile birlikte sisteme giriş yaptıktan sonra hesaplarım bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Burada kartınıza dair tüm bilgiler yer alıyor ve müşteri numaranız da sizinle paylaşılıyor.

Ziraat Bankası çağrı merkezine ulaşmak, yoğunluk nedeniyle kimi zaman sıkıntılı olabiliyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi eğer internet bankacılığı müşterisi iseniz ve bu şubeyi aktif hale getirdiyseniz, online olarak müşteri numaranızı ve kartınıza ait daha birçok farklı bilgiyi de saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası, müşteri no sorgula gibi bir hizmet sunmuyor ve farklı mecralarda yer alan bu tür uygulamalar da doğru bilgiyi yansıtmayacaktır.

Etiketler:

Yorum Yaz