Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil nakit ihtiyaçlarınıza en kısa sürede yanıt alabilmenin yollarından bir tanesi de yapacağınız kredi başvurularıdır. Süreci hızlandırmak için de birtakım detaylar karşınıza çıkıyor ve dilerseniz öncelikli olarak bu detaylara göz atalım…

  • Maaş bordrosu
  • Düzenli gelir
  • Yüksek kredi notu
  • Sigorta
  • Düzenli kredi kartı kullanımı ve düzenli ödeme

Bu detaylar, birçoklarımızın bildiği detaylar ancak bu detayları göz ardı eden ve geniş bir yelpazede kredi sunan Denizbank, müşterilerini mutlu etmeyi de başarıyor. Peki başvuru süreci nasıl işliyor ve bu süreçte neler yapmanız gerekiyor?

An itibarıyla Denizbank, birçok müşterisine ihtiyaç kredisi adı altında 48 ay taksitli nakit avantajı sunuyor. %1.04’ten başlayan faiz oranları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bankaya sizler de kredi için başvurabilirsiniz. Resmi web sitesine giriş yaptığınızda karşınıza bir form çıkıyor. bu formu eksiksiz bir şekilde doldurup onay vermeniz gerekiyor. Türkiye cumhuriyeti Kimlik Numarası ve cep telefonu girişi ile birlikte bankaya kişisel bilgileriniz de kısa sürede ulaşıyor ve gerekli değerlendirme yapılıyor. Sonuç olumlu olduğu takdirde bankadan bir onay mesajı alacaksınız ve hazırlamanız gereken belgeler de sizlere liste olarak sunulacaktır. Bu belgeleri tamamlayıp şubeye gitmeniz, kredi almanız için yeterli olacaktır.

Şube Aracılığı ile Başvuru

Online dünya üzerinden başvuru yapmak istemiyorsanız eğer size en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek de kredi başvurunuzu sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer çalışan iseniz maaş bordronuza mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Sigortanızın yapılıp yapılmadığı ve sürekli olduğu durumu zaten sistem üzerinden görüntülenebiliyor. Müşteri temsilcisi hangi belgelere ihtiyacınızın olduğunu sizlere sunuyor ve belgeleri hazırlamanız gerekiyor. Bu arada müşteri temsilcisi Denizbank’ın size ne kadar kredi verebileceğiniz ve belirlenmiş olan limiti de yine sizinle paylaşacaktır.

Bu süreçte ihtiyacınız olan belgeler ise aşağıdaki gibidir;

  • Nüfus cüzdanı aslı ya da fotokopisi
  • Gelir beyan belgesi
  • Yerleşim belgesi
  • Hesap dökümü

Belgeler hazırlandıktan sonra süreç başlıyor ve kredinizin kısa süre içerisinde onaylanacağını da belirtmekte fayda var.

Etiketler:

Yorum Yaz