QNB Finansbank Faiz Oranları

3
views

QNB Finansbank faizlerinde indirimleriyle avantajlı kampanyalar tertip etmeye devam ediyor. Bir hayli kredi faizini aylık yüzde 1,11’e düşüren QNB Finansbank, kışa girerken müşterinin artan nakit ihtiyaçları için uygun faiz oranları ile finansman desteği sağlıyor. QNB Finansbank aylık yüzde 1,15 faiz oranı ile likidite sağladığı ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilerine daha uygun faiz oranı ile finansman desteği sunmak üzere faiz oranını aylık yüzde 1,11’e indirdi.

QNB Finansbank faiz indirimleriyle avantajlı kampanyalar tertip etmeye devam ediyor. Bir hayli kredi üremini aylık yüzde 1,11’e düşüren QNB Finansbank, kışa girerken müşterinin artan nakit ihtiyaçları için uygun ürem oranları ile finansman desteği sağlıyor. QNB Finansbank aylık yüzde 1,15 ürem oranı ile likidite sağladığı ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilerine daha uygun ürem oranı ile finansman desteği sunmak üzere ürem oranını aylık yüzde 1,11’e indirdi.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler ürem indirimlerinden yararlanmak için QNB Finansbank’a başvurabilmektelerdir. Banka borç transferi kredisi kampanyası dahilinde uygulamış olduğu aylık yüzde 1,15 olan faiz oranını da 1,11’e düşürdü.

Borç Transferi Kredisi’nde de Faiz İndirimi!

Çeşitli bankalarda kredileri olan müşteriler kredi ödemelerini tek elden yapmak istedikleri takdirde bankanın aylık ürem oranı yüzde 1,11’e düşürülen borç transferi kredi kampanyasından yararlanabilmektedirler. QNB Finansbank online kredi kampanyası ile acil nakit ihtiyacı doğan müşterilerine daha uygun şartlarda finansman sağlamaya devam ediyor.

Banka online kredi kampanyası dahilindeki aylık yüzde 1,14 olan faiz oranını yüzde 1,11’e kadar düşürerek avantajlarını artırıyor. QNB Finansbank kamuda çalışanlara özel kamu ve “finansmaaş” kredisi kampanyasındaki faiz oranlarında da indirime gitti. Kamu ve finansmaaş kampanyası dahilinde uygulanan ve aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranlarını aylık yüzde 1,11’e düşürerek kamuda çalışan veya aylığını finansmaaş ile alan müşterilerine daha uygun şartlarla finansman desteği sağlamaktadır.

QNB Finansbank kasım ayı nihayetinde bitecek olan güz kredisi kampanyası dahilinde müşterilerine en yüksek vade ve sınır hududu düşük acil ihtiyaç kredisini aylık yüzde 1,15 ürem oranı ile vermekteydi. Ürem oranlarında indirime giden banka hazan kredisinde de ürem oranlarını düşürdü. Aylık yüzde 1,15 ürem oranı ile bankanın sağladığı kredi artık yüzde 1,11 ürem oranı ile müşterilerine sunulmaktadır.

Bir Yorum Bırakın