Vakıfbank EFT Ücreti

Vakıfbank EFT Ücreti

Ülkemizin kökü ve güvenilir kuruluşlarından bir tanesi olan Vakıfbank, milyonlarca müşterisi ile birlikte yoluna devam ediyor ve hizmet kalitesini arttırabilmek adına da elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Taleplerinize daha kusursuz yanıt verebilmek ve hizmet kalitesini arttırmak adına çalışmalarını sürdüren bankanın havale ve EFT saatleri de merak konusu. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu detaylara hep birlikte göz atalım ve sizleri de bilgi sahibi yapalım.

EFT işlemlerinizi mobil şube üzerinden, internet bankacılığı aracılığı ile ve size en yakın Atm’ler aracılığı ile sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. EFT saati ise 17:15 olarak belirlenmiş durumda. Bu süreye kadar EFT’lerinizde herhangi bir aksama olmayacaktır ancak saat 17:15’ten sonra yapacağınız işlemler bir diğer iş gününe sarkacak ve banka açılış saatinde hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. EFT ücretleri ise yapacağınız işlem ve tercih edeceğiniz alternatife bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Şube üzerinden EFTyapmak istediğinizde eğer düzenli bir kullanıcı iseniz ve uzun süredir Vakıfbank müşterisi iseniz EFT için ödeyeceğiniz ücret 3 lira 10 kuruş olacaktır. İnternet bankacılığı ya da mobil üzerinden yapacağınız EFT işlemlerinde de ödeyeceğiniz tutar değişmiyor ve 3 lira 10 kuruş olarak karşınıza çıkıyor.

EFT işlemini Atm aracılığı ile gerçekleştirmeyi tercih ediyorsanız EFT için ödeyeceğiniz tutar çok daha fazla ve güncel olarak 6 liralık bir rakam karşınıza çıkıyor. Bu bilgiler resmi web sitesinden alınmıştır ancak değişiklik gösterebilir. Bankalar zaman aman bu rakamlarda artırıma gidebiliyor ev doğru bilgi için öncelikli olarak resmi web sitesini takip etmenizde fayda vardır.

EFT işlemlerinizi çağrı merkezi aracılığı ile yapmayı düşünüyorsanız EFT için ödeyeceğiniz tutar 3 lira 10 kuruş olacaktır.

Vakıfbank, kaliteli hizmet verebilmek adına EFT saatlerini uzatmış durumda ancak EFT tutarları diğer bankalara nazaran biraz daha yüksek. Bu konuda da müşterilerinin talebine yanıt vermeleri gerektiğini düşünüyoruz. 08.03.208 tarihli güncelleme ile birlikte rakamlar bu şekilde belirlenmiştir ancak az önce de dediğimiz gibi değişiklikler söz konusu olabilir.

Etiketler:

Yorum Yaz