En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Bankaların kara listelerinde yer almadığınız, var olan kredilerinizi ya da geçmişteki kredilerinizi düzenli ödediğiniz takdirde ve bunun yanı sıra kredi kartınıza sadık kaldığınız takdirde her bankadan kolayca kredi alabilirsiniz. Elbette birtakım formaliteler ve prosedürler mevcut ancak müşterisi olduğunuz bankaları bu bağlamda tatmin ettiğiniz takdirde sorun yaşamazsınız. Özellikle düzenli gelire sahip olan ve sigortası düzenli yatan banka müşterileri bu konuda çok daha şanslıdır. Peki bunun dışında kolay kredi alabileceğimiz bankalar yok mu? Elbette var. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden her müşterisine kredi veren bankalara detaylı bir şekilde göz atalım.

Türkiye Ekonomi Bankası
Teb, müşterilerinin yanı sıra henüz Cepteteb ailesine yeni katılmış olanlara da kredi seçeneği sunuyor. Üstelik kredi başvurusu yapmak da çok kolay. Resmi web sitesi ya da mobil uygulama aracılığı ile kredi başvurularınızı yapabilir ve onay alabilirsiniz. Saniyeler sürecek işlem sonucunda sizler de 30.000 liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. İlgili bilgileri de yine online olarak dolduruyor ve online olarak iletiyorsunuz. Cepteteb mobil uygulamayı hemen şimdi indirebilir ve sizler de başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz.

Finansbank/Enpara
Dijital bankacılığın temellerini atan ve sektöre farklı bir soluk kazandıran Finansbank, Enpara ile birlikte Atm’si bankacılığı da beraberinde getiriyor. Enpara, 10.000 liraya kadar kredi fırsatı sunuyor ve bunun için Enpara müşterisi olmanız da yeterlidir. Yine uygulama aracılığı ile kredi başvurularınızı yapabiliyorsunuz ve onay için bankadan telefon beklemeye başlıyorsunuz. Çağrı merkezi kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçecek ve kredi başvurusunu teyit edecektir. Onay verdiğiniz takdirde kredinizi saniyeler içerisinde çekebiliyorsunuz.

Aktifbank
Nkolay kredi kampanyasını hali hazırda sürdürmeye devam eden Nkolay, dijital bankacılığın yeni nesil adreslerinden bir tanesidir. İşlemlerin tamamını online olarak yapıyorsunuz ve kredi başvurunuzu onaylamanız için 1 haftalık süre zarfında adreslerinize kurye aracılığı ile imzalayacağınız belgeler iletiliyor. Bu belgeleri imzaladıktan sonra krediniz, Aktifbank tarafından size özel hazırlanmış hesaba aktarılıyor. Faiz oranları bir hayli yüksek ancak en kolay kredi alabileceğiniz bankalardan bir tanesi olduğu için paylaşmakta fayda görüyoruz.

Etiketler:

Yorum Yaz