Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı

Hayatımızın her alanında aktif olarak kullandığımız kredi kartları büyük kolaylık sağlıyor ancak bir çok kartın yıllık kart aidatı olması biraz can sıkıcı olabiliyor. Geçtiğimiz yıllarda çıkan yeni Tüketici Yasası değişikliği üzerine bazı bankaların kart aidatı istemeyen kartlar çıkarttığını biliyor muydunuz? Üstelik bu kartlarla da puan, mil ve taksit yapma imkanınız da oluyor.

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Taksit imkanı sayesinde bir çoğumuz kredi kartı kullanıyoruz, bankalar bu nedenle yıllık olarak bizlerde kart aidatı altında ücret talep ediyor. Kimisi bu duruma yasal derken bir çok insan ise bu ücreti ödemek istemiyor bizde sizler için kart aidatı olmayan kredi kartlarını güncel olarak listeledik, işte aidat istemeyen kredi kartları;

Maximum Aidatsız Kart
Yıllık aidat ödemek istemiyor ve Maximum kartın ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız bu kart tam size göre! Tıpkı diğer Maximum kartlarda olduğu gibi aidatsız Maximum kartta da anlaşmalı iş yerlerinden maxipuan kazanabilir bu puanları kullanabilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kartın Sağladığı İmkanlar

  Yıllık Aidat Ücreti Ödemezsiniz.
  Maxipuan ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.
  Nakit avans kullanabilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kart Kısıtlamaları
Eğer aidatsız kart kullanmak istiyorsanız kartın bir kaç özelliğini kullanamıyorsunuz.

  Temassız ödeme yapamıyorsunuz
  İlave olarak verilen MaxiPuanlar bu kartta verilmiyor
  İlave taksit
  Çeşitli indirim ve avantajlar

Maximum Aidatsız Kart Başvurusu
AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TCKN’nizi yazarak 4402’ye SMS yollayarak ön başvuru yapabilir yada İş Bankası şubelerinden müracaat edebilirsiniz.

Maximum Kart Başvurusu

Bonus Flexi Aidatsız Kart
Garanti Bankasının sunduğu, Bonus Flexi kart ile aidat vermeden kredi kartı kullanabilirsiniz. Sadece aidat vermemekle kalmayıp üzerine birde yapılan harcamalardan puan kazanma imkanı sağlayan Flexi kart ile nakit avans çekme imkanınız da bulunuyor. Extre atlat özelliği sayesinde uygun faiz oranları ile küçük nakit ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyorsunuz.

Eğer yıllık 5.000 TL üzerinde kredi kartınız ile alışveriş yaparsanız Garanti Pos cihazlarından yapılan yıllık harcamalar için %0.2 hediye puan kazanabiliyorsunuz.

Bonus Flexi Kart Başvurusu

Bonus Genç Kart
Yine Garanti Bonus’un düzenlediği bu kampanya ile 18-25 arasındaki gençler aidatsız kredi kartı sahibi olabiliyor. Tıpkı diğer Bonus kartlarında olduğu gibi tüm avantajlardan yararlanabiliyorsunuz, banka kartı olarak da kullanabileceğiniz Bonus Genç Kart ile EFT havale yapabiliyorsunuz.

Bonus Genç Kart Başvurusu

World Eko Kart
Söz konusu müşteri memnuniyeti olunca Yapı Kredi’nin sunduğu aidatsız kredi kartından bahsetmeden olmaz. Worldpuan imkanlarından faydalanabileceğiniz Eko kart temassız kullanma özelliğine de sahiptir. Turkcell hatlarınıza TL yollama, taksitli nakit avans kullanma özelliği de World Eko Kart’ın diğer özellikleri arasında yer alıyor.

World Eko Kart Başvurusu

ING Pegasus Plus Kart
ING Bank ve Pegasus’un ortak kampanyası olan ve sadece aidat almayıp birde Pegasus firmasından gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde ek uçuşpuan kazandıran bu kredi kartı, gezmeyi sevenler için oldukça ideal bir kredi kartı olarak dikkat çekiyor. Kart başvurusu ise oldukça kolay, yapmanız gereken PGS yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 2205’e gönderin.

ING Pegasus Plus Kart Başvurusu

HSBC Concept Kart
Yıllık kart aidatı ödemeden sahip olabileceğiniz bu kart yurt içi ve yurt dışı HSBC Bank anlaşmalı yerlerden alışveriş yaptığınızda sizlere puan kazandırıyor. Ayrıca bu karta sahip olanlar Advantage NakitPuan ve Advantage TatilPuan kazanma şansı da yakalıyor.

HSBC Concept Kart Başvurusu

Etiketler:

Yorum Yaz