Enpara Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Enpara Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Günümüzde internet üzerinden yapılan işlemler ve ödemeler arttıkça bankaların da ödeme şekillerin de yeniliğe gitmesi kaçınılmaz oluyor. Bunların en başarılı olanı diyebileceğimiz enpara, konusunda oldukça iddialı çalışmalar ortaya çıkartıyor. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde elektrik, su, internet, doğalgaz ve daha pek çok faturayı ödeyebiliyorsunuz. Hem siz vakit tasarrufu yapıyorsunuz hem de işlerinizin aksamaması kaynaklı mutlu oluyorsunuz. Bu hizmetten yararlanmak için daha fazla geç kalmayın.

Enpara hesap işletim ücreti nasıldır?

Enpara, hesap işletim ücreti alınmadan hizmet veren bir bankacılık uygulamasıdır. Finansbank üzerinden sunulan bu hizmet, tamamen internet üzerinden kullanım sağlanıyor. Finansbank bu hizmeti sayesinden bir çok kişi tarafından tercih edilen banka haline gelmiştir. Sanal hizmet bankası olarak tanımlayabileceğimiz enpara, şubesi olmadan masrafsız şekilde hizmet sürmektedir.

Enpara günlük faiz

Enpara’da verilen faizler, normal banka faizlerine (vadeli mevduat hesabında sunulan faiz oranları) göre birkaç kademe daha yüksektir. Zengin faiz oranları ile  Enpara hesabı almak için sadece birkaç tık yeterli olacaktır.

Enpara kart ücreti

Enpara kart ücreti hiçbir koşulda ödenmiyor.  Sadece başvuru yapıyorsunuz ve çok hızlı bir şekilde elinize ulaşıyor

Enpara nasıl para yatırılır?

Enpara ilk kurulduğunda para yatırma işlemi sadece ATM’lerden yapılabiliyordu fakat artık tüm Finansbank şubelerinden de hesabınıza para yatırabiliyorsunuz.

Enpara para çekme limiti

Banka üzerinden para çekmek için, çekim limitlerinin ortalaması kişinin belirlemiş olduğu miktara göre değişkenlik gösterir.  Müşteri hizmetleri olan 0850 222 3663 ‘ü arayarak enpara para çekme limitinizi arttırabilirsiniz. Günlük 100 bin tl’ye kadar para çekme limitinizi düzenleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz