Bankaların Müşteri Hizmetleri Numaraları

Bankaların Müşteri Hizmetleri Numaraları

Paramızı finanse etmek için en sık kullandığımız yöntem bankalar. En ufak işlemlerde bile bankaları kullanıyoruz. Tıkandığımız noktada bir şey sormak istediğimizde, ya da bilgi almak istediğimizde bankaları arama ihtiyacı duyuyoruz. Her sorunda şubelere gitmek büyük bir zaman kaybı oluyor. Bu yüzden yüzlerce kişi her gün farklı bankaların numaralarını aratıyor internette.

Ancak bankaların müşteri hizmetlerine bağlanmak kolay olmuyor. İşlem yoğunluğu ve çalışan eksikliğinden kaynaklı bu durum sık yaşanıyor. Bu durumu kolaylaştırmak için birkaç yol mevcut. Müşteri hizmetlerine kolayca bağlanabileceğiniz yöntemler için yazımızı okumaya devam edin.

2018 yılına ait müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanma bilgileri aşağıdaki gibidir.

ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Ziraat Bankası’na kısa yoldan bağlanabilmek için 444 00 00 çağrı merkezini arayabilirsiniz. Sonra sırasıyla 2 ve 1’i tuşlayın. Kart şifrenizi girip sıfırı tuşlayın. Müşteri temsilcisine bu kadar basit bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Diğer bölümlere bağlanmak için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Kart işlemleri için 1’i,

Hesabınızla ilgili bakiye, İban, hesap numarası bilgileri için 1’yi,

Şifre işlemleri için 3’ü,

İnternet Bankacılığından destek almak için 4’ü,

Telefon Bankacılığı işlemleri için 5’i,

OGS-HGS  işlemleri için 6’yı,

Bilgi almak için ise 7’yi tuşlamalısınız.

HALKBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Halkbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 04 00 numarasını arayabilirsiniz. Açılan menüde direk 0’a basmanız halinde müşteri danışmanına kolayca bağlanabilirsiniz.

YAPI KREDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Yapı Kredi Bankası müşteri danışmanına kolayca bağlanmak için 0850 222 04 44 numarasını arayabilirsiniz. Sonra sırasıyla 4 ve 2 tuşlarına basmanız yeterli.

Diğer bölümlere bağlanmak için sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminde hisse senedi, döviz, fon, repo ve tüketici kredileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İŞ BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ
İş Bankası müşteri hizmetlerine kolayca bağlanmak için 0850 724 06 76 numarasını arayabilirsiniz. Sonra sırasıyla 5 6 1 tuşlarına basmanız gerekir. Ancak bağlanabilmek için müşteri numarası ve şifresi, bankamatik kartı numarası ve şifresi, kredi ve numarası ve şifresi veya hesap numarası ve hesaba ait kart şifresini tuşlamanız gerekir.

İNG BANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ
İng Bank müşteri hizmetlerine kolayca bağlanmak için 0850 222 06 00 numarasını arayabilirsiniz. Sonra sırasıyla 3 ve 0 tuşlarına basmanız yeterli.

Müşteri hizmetlerinden hesap bilgileri, turuncu hesap açılışı, şifre ve parola işlemleri, güvenlik işlemleri, havale, EFT, kredi kartı işlemleri, ödemeler, yatırım araçları, krediler ve kurum işlemlerini gibi birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

AKBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Akbank müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilmek için 0850 222 25 25 numarasını arayabilirsiniz. Sonra sırasıyla 4 ve 2 tuşlarına basmanız yeterli. EFT ve havale gibi tüm işlemleri telefon bankacılığı ile kolayca halledebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey size en yakın şubeye uğrayıp ‘’Parola Talep Formu’’ nu eksiksiz doldurmanız yeterli.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ
QNB Finansbank müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilmek için 0850 222 29 00 numarasını arayabilirsiniz. Sonra sırasıyla 3 2 6 2 tuşlarına basmanız yeterli.

Sesli yanıt sisteminde size özel menüler sunarak daha hızlı ve  kolay hizmetleri kullanabilirsiniz. Anında kredi, vergi ödeme gibi işlemleri şubeye gitmeden kolaylıkla yapabilirsiniz.

VAKIFBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Vakıfbank müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilmek için 0850 222 07 24 numarasını arayabilirsiniz. Sonra sırasıyla 3 ve 0 tuşlarına basmanız yeterli.

7 gün 24 saat kart numaranız veya TC’nizi şifrenizle beraber tuşlayarak başka biri sizin yerinize bankacılık işlemlerimizden yararlanabilir. Engelli müşterilerimiz için ise sesli yanıt sistemimiz bulunmaktadır.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz