Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

1948 yılında kurulan ve şuan günümüzde Türkiye’nin en büyük özel sermayeli bankalar arasında yer alan Akbank, ağırlıklı olarak ülkede pamuk üretenlere özel nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş ve bu doğrultuda ilerlemiştir. İlerleyen zamanlarda gücüne güç katan ve teknolojik alt yapısın yenileyen Akbank sunduğu müşteri hizmetleri sayesinde bir çok bankacılık işlemlerini telefon üzerinden yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Akbank Direkt ve Akbank İnternet şubesi üzerinden tüm bankacılık işlemlerini yapabildiğiniz gibi Akbank müşteri hizmetlerini arayıp bu işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunun için Akbank müşteri hizmetleri numarasını bilmeniz gerekiyor eğer sizde Akbank müşterisi iseniz 444 25 25 ve 0 850 222 25 25 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz numaralar yoğunluğa göre bağlantıda gecikmeler olabiliyor ancak bununda çözümü bulunuyor. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 444 25 25 veya 0 850 222 25 25 numarasını aradıktan sonra sırasıyla önce 2 sonra tekrar 2 ardından 0 tuşuna basın. Bu işlemi yaparak Akbank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Yapılabilen İşlemler

  • Bankacılık işlemleri (EFT havale v.b)
  • Kredi başvurusu
  • Kredi kartı işlemleri
  • Vadeli/vadesiz hesap açıp kapama
  • Vadeli/vadesiz hesap açıp kapama

 

Etiketler:

Yorum Yaz