Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi kartı ödemelerinin geciktirilmesi, kredi taksitlerinin aksatılması ve bankalar olan ilişkilerinizin kötüye gitmesi, kredi notunuza da olumsuz olarak yansıyor. Bankalar, ortak bir liste oluşturarak bu not üzerinden kredi verebileceği müşteri profillerini belirliyor ancak istisnai durumlar ve kurumlar da mevcut. Bazı bankalar, kredi notu düşük vatandaşlarımıza da kredi verebiliyor ve bizler de bu bankaları siz değerli okurlarımız için araştırdık. Öncelikli olarak şunu belirtmek istiyoruz: Bu bankaların kredi vereceğine kesin gözü ile bakmamanızı tavsiye ediyoruz ancak şansınızın en yüksek olduğu bankalar olarak da not düşmekte fayda var.

Türkiye Ekonomi Bankası
Ekonomi Bankası, kredi notu düşük müşterilerine kredi fırsatı sunuyor… Cepteteb dijital bankacılık uygulaması üzerinden yapacağınız başvurularda olumlu yanıt alma ihtimaliniz oldukça yüksek. Sigortasız çalışanlar da bu uygulama aracılığı ile kredi sahibi olabiliyor. Banka, uygulama ve dijital bankacılığın reklam çalışmalarını daha kusursuz bir şekilde yürütebilmek adına kredi fırsatlarını arttırmış durumda ve şu an binlerce kişi bankaya katılım sağlamak için harekete geçmiş durumda.

Finansbank/Enpara
Dijital bankacılığın zirvesi olarak nitelendirilen Enpara, en kolay kredi veren adreslerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Enpara kart talebinizi ilettikten ve bankadan bir süre hizmet aldıktan sonra kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Genellikle olumlu geri dönüş yapıyorlar fakat yazımızın başında da belirttiğimiz gibi kesin gözü ile bakmamanızı tavsiye ediyoruz. Kredi başvurularınızı uygulama üzerinden de saniyeler içerisinde yapabilirsiniz ve herhangi bir şekilde belge talep etmediklerini de notlarımız arasında sizinle paylaşalım istedik.

Aktifbank
‘Nkolay Kredi’ adı altında kredi fırsatlarına hız kesmeden devam eden banka da yine en kolay kredi veren ve kredi notu düşük kullanıcılara yardımcı olan bankalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Online olarak kredi başvurularınızı yapabiliyorsunuz ve yine bilgilendirme de online olarak gerçekleştiriliyor.

Faiz oranlarının çok yüksek olduğunu hatırlatmak isteriz ve bunu göze alarak başvuruda bulunmanız da sizlerin lehine olacaktır. Ortalama 1 haftalık süre içerisinde kredi ile ilgili olumlu ve olumsuz geri dönüş yapıyorlar.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz