Yapı Kredi Vadeli Hesap

Yapı Kredi Vadeli Hesap

Sayın Kazım TAŞKENT tarafından ülkemizde bireylerin daha rahat şartlarda ev sahibi olmalarını sağlamak amacıyla 1994 yılında Türkiye’nin ilk özel bankası olarak kurulan Yapı Kredi Bankası hallerinize ulaşmanız için avantajlı faiz oranlarıyla dilediğiniz mevduat ürünlerini sunmaktadır. Yapı Kredi Bankasının başlıca vadeli hesap ürünleri şöyle sıralanmaktadır;

Çalışan Vadeli Hesap

Açacağınız bu hesap ile siz uyurken de paranız çalışır ve size kazandırır. Yapı Kredi ‘Çalışan Vadeli Hesap’ ile hem bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz hemde paranızı her gün değerlendirebilirsiniz.

İstediğiniz zaman hiç bir kısıtlama ve limit olmaksızın hesabınıza para eklersiniz veya çekebilirsiniz.

Yapı Kredi çalışan vadeli hesap, hesabınızdaki parayı sizin adınıza gecelik mevduat faiziyle değerlendirir. Bu hesapla dilerseniz otomatik ödeme talimatı verebilir, fatura takip derdinden kurtulabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasındaki vadeli mevduat hesabınıza ‘Çalışan Vadeli’ özelliğini tanımlayabilmeniz için Yapı Kredi İnternet, Mobil Şube, Telefon Bankacılığı veya Banka şubeleri kanallarını kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi mobil veya İnternet şubesine T.C kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ile giriş yaparak çalışan vadeli hesap alabilirsiniz.

Yapı Kredinin gecelik faiz oranı standart olarak %9’dur.

Yapı Kredi E-Mevduat

Yapı Kredi Bankasının, çok avantajlı faiz oranları ile oturduğunuz yerden e-mevduat hesabınızı kolayca açabilirsiniz.

1 günden 732 güne kadar dilediğiniz vadede Türk Lirası, Amerikan Doları ve EURO mevduatlarınız için e-mevduat hesabı açarak yüksek faiz kazanırsınız.

E-Mevduat hesabınızı günün her saati, mobil şubeden veya İnternet şubeden açabilirsiniz ve işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasında bir vadesiz hesabınız varsa şu işlemleri yaparak e-mevduat hesabınızı anında açabilirsiniz.

– Yatırımlar > Vadeli Mevduatlarım > e-mevduat / yeni para açılışı (Yapı Kredi İnternet Şubesi)

– Yatırımlar > Vadeli Mevduatlar > Vadeli Mevduat Açılışı > Klasik / e-mevduat (Yapı Kredi Mobil Şube)

– Vadesiz hesabınız yoksa en yakın Yapı Kredi şubesine başvurabilirsiniz.

E-Mevduat hesap açma alt limiti 1.000 TL, 1.000 Dolar yada Euro’dur.

Yapı Kredi E-Mevduat Hesaplama

Miktar Vade Faiz Tutarı Vade Sonu Net Dönüş Tutarı
5.000 TL 30 Gün 26,20 TL 5.026,20 TL
10.000 TL 30 Gün 52,40 TL 10.052,40 TL

Yukarıdaki tablo 19.06.2018 tarihinde düzenlenmiştir. Daha güncel faiz oranlarını https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/hesaplama-araclari/e-mevduat-faizi-hesaplama adresinden hesaplayabilirsiniz.

Yapı Kredi Çeyiz Hesabı

Avantajlı faiz oranı ile evlilik için birikimimiz şimdiden hazır olsun diyorsanız Yapı Kredi bankasından çeyiz hesabı açmanız yeterli olacaktır. Yapı Kredi Bankası Çeyiz Hesabı, düzenli ödemelerle uzun dönemli birikim sağlayan devlet katkılı vadeli mevduat hesabıdır.

Yapı Kredi Çeyiz Hesabı, Türk Lirası cinsinden açılabilen aylık veya üç aylık olarak tercihinize göre vadesiz hesabınızdan veya Yapı Kredi kredi kartınızdan düzenli ödeme talimatı verebileceğiniz vadeli mevduat ürünüdür.

24 yaşını doldurmamış ve henüz evlenmemiş tüm T.C vatandaşları ve mavi kart sahipleri çeyiz hesabı açabilir.

Yapı Kredi Çeyiz Hesabı ile avantajlı faiz oranlarından sürekli olarak yararlanabilirsiniz, her ödemeniz bankanın güncel oranlarıyla değerlenir.

Her bir dönemde iki defa hesabınızdan para çekebilir, dilediğiniz zaman ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Çeyiz hesabı ile yüksek faiz getirisi yanında birikiminizin %20’sine kadar devlet katkısından yararlanabilirsiniz.*

Aylık düzenli olarak 125.48 TL ile 1.254,87 TL arasında düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz