Burgan Bank Güldüren Hesap Vadeli Mevduat Başvurusu

Burgan Bank Güldüren Hesap Vadeli Mevduat Başvurusu

Burgan Bank’ın sunduğu ve ‘güldüren hesap’ sloganı ile %18,35 hoş geldin faiz oranlı vadeli mevduat hesabı ile paranız gündüz vadesiz hesapta kalır gece ise Burgan Bank güvencesi ile faiz kazandırır. Üstelik istediğiniz miktar parayı gündüzleri çeşitli bankacılık işlemleriniz için kullanabilir gece yine istediğiniz miktarı vadeliye çevirebilirsiniz böylece paranızla geceleri gelir elde etmiş olursunuz.

%18,35 faiz oranından 90 gün boyunca yararlanabilirsiniz. 90 günün sonundaki faiz oranı ise %17,35 olarak belirlenmiştir. Burgan Bank Güldüren Hesap sadece TL cinsi para birimiyle açılmakta olup gerçek kişiler için geçerlidir. Güldüren Hesaptan yararlanabilmek için mevduat hesabınızda en az 2.500 TL olması gereklidir maksimum 400.000 TL olarak belirtilmiştir.

90 gün boyunca hoş geldin faizi kazanabilirsiniz, bu süreç içerisinde faiz değişikliğinden etkilenmezsiniz.

Burgan Bank Güldüren Hesap Açma
Hesap açma/kapatma işlemleri sadece şubelerden gerçekleşmektedir. Bunların dışında diğer işlemleri ATM ve İnternet bankacılığı üzerinden de yapabilirsiniz. Açmış olduğunuz hesaptan ve faiz kazancından her hangi bir kesinti yapılmamaktadır. Bu hesap üzerinden para transferi, fatura ödeme ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz