Finansbank Araç Kredisi

Finansbank Araç Kredisi

Qnb Finansbank, araç sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza büyü bir fırsat sunuyor ve bu fırsat ile birlikte artık sizler de 0 km ve 5 yaşına kadar sınırlandırılmış araçlar için kredi çekebiliyorsunuz. 48 aya varan vade seçeneği ile birlikte büyük bir ödeme kolaylığı sunduklarını da belirtmek gerekiyor. 6 ve 8 yaş arası araçlar için ise farklı bir kredi seçeneği mevcut ve bu alternatif için de müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Taşıt kredisi için aranan şartlar oldukça mütevazı ve diğer bankalar ile kıyasladığımızda ödeme planının da çok daha kusursuz ve kolay olduğunu görebiliyoruz. Binek araçlar için olduğu gibi ticari araçlar için de bu kredinin geçerli olduğunu ifade etmekte fayda var.

Bu süreçte sıfır ve ikinci el otomobiller için hesaplama durumu da değişiklik gösteriyor. Sıfır otomobillerde anahtar teslim değeri ile birlikte fatura bedeli de baz alınarak bir hesaplama yapıyor bu yüzden karşınıza çıkacak rakamlar muhakkak farklı olacaktır. İkinci el otomobillerde ise kasko değeri baz alınarak detaylı bir hesaplama yapılıyor. Müşteri temsilcisi bu konuda çok daha detaylı bilgi sunacak ve ödeme planı hakkında da gerekli bilgilendirmeleri daha sağlıklı bir şekilde yapacaktır.

Taşıt kredisi teminatı ise satın alacağınız otomobilin ipotek tesisi ile sağlanıyor. Bu bağlamda herhangi bir şekilde kefile ihtiyacınızın olmayacağını da belirtmekte fayda var. Adres belgesi, gelir belgesi, kimlik ve ruhsat fotokopisi, kredi başvurusu yapabilmek adına yeterli olacaktır. Ek belge gerektiği takdirde müşteri temsilcisi de bu konuda sizlere bilgi verecektir.

Qnb Finansbank’tan 15.000 liralık taşıt kredisi çektiğiniz takdirde 48 aylık taksit neticesinde her ay ödemeniz gereken tutar 451.99 liraya karşılık geliyor. %1.35’lik bir faiz oranı karşınıza çıkıyor ve ödeyeceğiniz tutar bu şekilde belirleniyor.
Faiz oranının güncel olmadığını da belirtmekte fayda var. Resmi web sitesi üzerinden ya da müşteri temsilcisi aracılığı ile bu konuda daha net ve daha sağlıklı bilgi almanızı tavsiye ediyoruz çünkü rakamlar ve oranlar kimi zaman değişiklik gösterebiliyor.

Finansbank Araç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Sizde işlemlerinizin daha hızlı gerçekleşmesini istiyorsanız aşağıda yer alan belgeleri başvuru yapmadan önce hazır bulundurmanız önerilmektedir.

  1. Yeni bir araç alıyorsanız proforma faturası yada alacağınız araç ikinci el ise ruhsat fotokopisi
  2. Nüfus Cüzdanı
  3. İkametgah Belgesi (alternatif olarak adınıza kayıtlı cep telefonu faturası)
  4. Maaş bordrosu

Finansbank Araç Kredisi Faiz Oranları

Kredi Tutarı Kredi Vadesi Kredi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Toplam Ödenecek Faiz Vergiler Kredi Tahsis Ücreti
20.000 TL 24 Ay 1,52 1.036,46 TL 24.875,04 TL 4.062,48 TL 812,49 TL 100,00 TL

Yukarıda yer alan faiz oranı 20.03.2018 tarihinde örnek olarak eklenmiş olup faiz oranlarında farklılık oluşabilir.

Etiketler:

Yorum Yaz