Akbank Taşıt Kredisi

Akbank Taşıt Kredisi

Ülkemizin en geniş müşteri portföyüne sahip bankalarından bir tanesi olan Akbank, müşterilerine çok daha kaliteli hizmet sunabilmek ve onların hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştırabilmek adına taşıt kredisi konusunda da çok sayıda alternatif sunuyor. 0 araç ya da ikinci el araç sahibi olmak isteyen müşterilerine uzun vadede ödeme şansı ile taşıt kredisi sunan Akbank, bu konuda olumlu yorumlar almaya devam ediyor.

Kredi Başvurusunda Bulunabilmek için:

 • İstihbarat ve riskte herhangi bir olumsuzluğun bulunmaması ve başvuru yapacak şahsın 18 yaşından büyük olması gerekiyor.
 • Gelir belgesi, taşıt kredisi başvurularının olmazsa olmazlarından bir tanesidir ve Akbank da kredi başvurularınızda gelir belgesi talebinde bulunuyor.
 • Kredi taksitinin miktarı, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmeyecek.
 • Taşıt kredisi ile birlikte hayat sigortası yaptırılacağını da unutmamanız gerekiyor.
 • Kasko sigortası da taşıt kredisi ile birlikte yaptırılacaktır.
 • Ferdi kaza sigortası da gerçek kişilere yaptırılacaktır.
 • Satın alınan araca rehin konulacağını da ifade etmek gerekiyor.

İstenilen Belgeler

 • Kimlik belgesi ile birlikte sürücü belgesi ya da pasaport aslı-fotokopisi
 • Adres teyidi için adres belgesi
 • Gelir durumunu beyan etmek için gelir belgesi
 • Maaş bordrosu
 • Vergi levhası
 • Hesap cüzdanı

Araç Sahibi Olmak Çok Kolay
Ekonomik yeterlilik, ev ve araba sahibi olmak için uygun seviyede olmadığı takdirde birçok insan bankaların yolunu tutuyor. Birçok bankanın bu konularda kredi verdiğini ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte uzun vadede kolaylık sağladıklarını görebiliyoruz. Akbank da bu bankalardan bir tanesidir ve müşterilerine bu bağlamda büyük bir kolaylık sağlamak adına taşıt kredisi için hizmet veriyor. Yeni bir araç sahibi olmak ya da ikinci el araç sahibi olmak için sizler de yeterli ekonomiye sahip değilseniz kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Akbank müşterisi iseniz ve maaş müşterisi olarak yer alıyorsanız bu krediye sahip olmanız da çok daha kolay olacaktır.

Akbank Taşıt Kredisi Hesaplama
12 ay vadede %1.49’luk faiz oranı karşınıza çıkıyor. 24 aylık sürede bu oran %1.45, 48 ay vadede ise %1.43 olarak belirlenmiş durumdadır. Kredi başvurusu yapmadan önce dilerseniz Akbank’ın Web adresi üzerinden kredi notunuzu sorgulayabilir ve aynı zamanda kredi hesaplama uygulaması ile birlikte aylık taksitlerinizin ne kadar olacağını da bu uygulama aracılığı ile sorgulayabilirsiniz.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi Taksit Tutarı Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti
10.000 TL 36 Ay 374,66 TL %1,43 52,50 TL
20.000 TL 36 Ay 749,32 TL %1,43 105,00 TL
30.000 TL 36 Ay 1,123, 98 TL %1,43 157,50 TL

Volvo Taşıt Kredisi Kampanyası
Akbank, Volvo firması ile yaptığı anlaşma neticesinde Volvo araç sahibi olmak isteyen müşterilerine de büyük bir kolaylık sağlıyor. Volvo araç sahibi olmak istiyorsanız eğer an itibarıyla Akbank’tan kredi alabilmeniz çok daha kolay. Akbank’ın maaşlı müşterisi iseniz sizler de başvurularınızı bir an önce yapabilir ve taşıt kredisi ile birlikte Volvo araç sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyanın 0 araç sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza sunulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Taşıt kredisi sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın online olarak başvuru yapamayacaklarını belirtmek isteriz. Başvurularınızı en yakın Akbank şubesi aracılığı ile yüz yüze yapmanız gerekiyor. Yukarıdaki belgeler Akbank resmi web sitesi üzerinden alınmıştır ancak belge bilgisi için müşteri hizmetlerinden ya da şubelerden bilgi almanızı tavsiye ediyoruz. Ödeme planı da ekonomik durumunuza göre şekillendiriliyor ve bu konuda da bankadan yardım alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz